Unikly první reálné fotografie menšího Pixelu 4 od Googlu Co myslíte vy?

28.08.2019 15:39 / od Honza Nuc
Huawei Watch GT 2
  • Představení nových Pixelů od Googlu už je opravdu za dveřmi a i přes to, že samotný Google je poměrně sdílný co se týče renderů a nových informací, i tak se ukazují nové leaky.
  • Například nové fotografie, které někdo nasdílel do soukromé skupiny v aplikaci Telegram a na kterých můžeme vidět podobu menšího Pixelu 4.

Na sociální síti Twitter sdílel fotografie uživatel Mishaal Rahman a k příspěvku napsal: "Obrázky údajného Google Pixel 4 se začaly objevovat v Telegramu. Neznám pravý zdroj (fotografií) a jestli jsou pravé." V komentářích Rahman potom napsal, že fotky přidal jeden z uživatelů do soukromé skupiny a ten, který je tam nahrál údajně netuší, odkud fotografie pocházejí.

Je tedy nejasné, zda se opravdu jedná o menší Google Pixel 4, nicméně vše nasvědčuje tomu, že to bude opravdu nový model Googlu. Na horní straně je výrazný rámeček, kde jsou schované všechny potřebné senzory jako fotoaparáty a další senzory pro funkci odemknutí obličejem a také pro skenování gest. Co se týče rámečků, ty jsou na menším Pixelu celkově větší. V dnešní době bychom spíše očekávali užší rámečky, ale pravdou je, že Google na tyto trendy nikdy nedbal. Tlustší rámečky se třeba ztratí u verze Pixel 4 XL, ale uvidíme.

Při pohledu na zadní stranu pak vidíme čtvercový modul, ve kterém jsou schovány dva fotoaparáty s duálním bleskem. Fotoaparáty mají být v kombinaci 12 a 16 megapixelů. Na zádech není žádná čtečka otisků prstů, takže se dá předpokládat, že prim v odemykání telefonu bude hrát obličej majitele. V tomto následuje Google společnost Apple a její FaceID. Větší z Pixelů má pak nabídnout ještě jeden fotoaparát navíc.

Co se týče displeje, měl by být v  modelech AMOLED displej o velikosti 5,7 a 6,3 palce s obnovovací frekvencí 90 Hz. Kromě velikostí bude rozdílné i rozlišení - u menšího Full HD+, u většího Quad HD+. Uvnitř telefonů pak bude tepat procesor Snapdragon 855 (možná 855 Plus) v kombinaci s 6 GB RAM a 128 GB vnitřním úložištěm. Kapacita baterie bude u klasického Pixelu poměrně zklamání, protože bude mít pouze 2700 mAh, zato Pixel 4 XL nabídne už 3700 mAh.

Google by měl představit nové Pixely už začátkem října, zřejmě 8. nebo 9.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.