Unikly první fotky vylepšené Motoroly Razr 5G Galaxy Z Flip 5G jej opět předběhl

28.07.2020 19:30 / od Honza Nuc
foto: techarena.cz
  • Známý leaker Evan Blass (@evleaks) sdílel novou fotografii, na které je vidět nová verze ohebného telefonu od Motoroly.
  • Motorola Razr 5G má mít především lepší procesor a možná novou barvu.

Evan Blass fotografii sdílel na jeho placeném účtu Patreon a jelikož se jedná o léty prověřeného leakera, můžeme považovat fotografii za velice věrohodnou. Designově se zařízení moc neliší od původního, ale jisté změny postřehnout můžeme. Je zde především menší brada telefonu, ve které nyní není čtečka otisků prstů a tolik nevystupuje, Design tak vypadá daleko uhlazenějším dojmem. Otázkou teď zůstává, kde si najde své místo čtečka otisků prstů. Bude na boku? Nebo snad v displeji? Těžko říct. Já bych ji osobně bral spíše na boku.

Nová verze Motoroly Razr má dorazit na trh s procesorem Qualcomm Snapdragon 765, což zaručuje podporu nejnovějších sítí 5G. Na tuzemském trhu 5G sítě moc nevyužijeme, i když už operátor O2 spustil pilotní projekt prvních 5G vysílačů. Cesta za 5G je ještě běh na dlouhou trať. Zařízení bude mít přední kameru schovanou ve výřezu a bude mít rozlišení 20 Mpx. Na zadní (ale i přední straně při zavřeném stavu) bude 48Mpx hlavní senzor.

Co se týče baterie, ta má být o velikosti 2845 mAh, což je mírné zlepšení oproti minulé verzi, ale stále je to docela málo. Představit by měla Motorola staronový telefon na začátku roku 2021.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů
  • cellbreaker-29. červenec 2020

    I tato iterace podle mě bohužel pohoří nejen "díky" nedotažené konstrukci + přemrštěné ceně. Samsung to ani v USA prostě není... Tím spíše "opět" jen s SD765... Tedy zapadnou s ním znovu do ztrátové bažiny zapomnění... Dozajista obzvláště nyní ve stále horší covid situaci jak globálně, tak co hůře na jejich hlavních trzích v J.Am. + doma :(

    Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.