Unikají detailní snímky Huawei P30 Pro a dozvídáme si i další informace o fotoaparátech Podívat se můžeme i na další fotky z telefonu

06.03.2019 17:47 / od Michal Šrajer
/Photos/HONOR_8X_3.jpg
  • Huawei P30 bude mít rovný displej a trojitý fotoaparát s nejlepší clonou f/1.8
  • P30 Pro má poté po bocích zaoblený displej a čtyři senzory s nejlepší clonou f/1.6
  • Pouze Pro pak má mít širokoúhlý fotoaparát se 125° záběru

Fotoaparát v Huawei P30 Pro vypadá dnes opět o něco zajímavěji. Včera jsme dostali pár informací přímo od prezidenta společnosti a dnes pochází zase všechno z úniků, avšak o to víc konkrétních novinek máme. Předně unikly fotky ukazují výkony P30 Pro. Vidět můžeme jednu scénu focenou na širokoúhlý objektiv, poté hlavní foťák, 5x zoom a spekulovaný nový 10x zoom. Tyto fotky ovšem vem čert. Mnohem zajímavější jsou nové rendery P30 i P30 Pro.

Podle nich má mít P30 rovný displej s kapkovitým notchem a čtečkou tisků v něm. Na zádech je poté trojitý fotoaparát, přičemž nápis pod typickým logem LEICA nám prozrazuje pár specifikací hlavních fotoaparátů. Clona hlavních foťák bude činit f/1.8 až f/2.4 a ohnisková vzdálenost fotoaparátů činí 17 až 80 mm. Žádný širokoúhlý objektiv tu tedy určitě není a upozorním, že nejde o proměnlivou clonu. Stejný popis měl i Huawei P20 Pro, kde je stejné rozpětí clony. Zkrátka to jen znamená, že hlavní snímač má f/1.8 a tak dále. 

Dražší model P30 Pro má být poté už na první pohled luxusnější. Na přední straně je po bocích zaoblený displej a na zádech můžeme vidět třetí fotoaparát, který je výrazně odtržený od zbytku senzorů a je usazen ve čtverci. Stejně vypadá mimochodem i 10x zoom od Oppa, který se představil před MWC. Podle popisu pod logem LEICA bude mít P30 Pro u svých foťák rozpětí clony f/1.6 až f/3.4 a ohniskové vzdálenosti čítají 16 až 125 mm. Tady už ten širokoúhlý foťák tedy bude. Stejně jako čtvrtý senzor vedle blesku a laserového ostření, jenž bude pravděpodobně 3D ToF senzorem.  


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.