Uniká kompletní výbava a podoba zajímavého LG Q92 Ořezaný Velvet nevypadá špatně

14.08.2020 12:00 / od Michal Šrajer
  • Unikla produktová karta ještě neoznámeného LG Q92 5G, na níž můžeme telefon konečně pořádně vidět.
  • Designově i výbavou je telefon velice podobný LG Velvet, avšak chybí mu funkce jako bezdrátové nabíjení, voděodolnost, čtečka v displeji a podobně.

O LG Q92 5G jsme už psali, jelikož se mělo jednat podle všeho o zajímavý telefon, který by mohl představovat levnější alternativu k vlastnímu LG Velvet. Dle nových obrázků telefon dokonce i vypadá jako taková levnější verze Velvet s průstřelem v displeji namísto výřezu a rovným displejem. Mělo by jít sice stále o velký 6,7palcový Full HD+ AMOLED panel, ale už to chybějící zaoblení pár dolarů ušetří.

Procesorem bude Snapdragon 765G s 6 GB RAM a 128GB úložištěm. Baterie nabídne 4000 mAh a fotoaparáty doznají změn. Je zde hlavní 48Mpx fotoaparát, 8Mpx širokoúhlý, 5Mpx senzor pro měření hloubky ostrosti, 2Mpx makro senzor a přední kamerka má hned 32 Mpx. Dále čtečka otisků prstů nemá být v displeji, ale na boku, což osobně oceňuji daleko víc. Avšak přijdeme také o benefity jako bezdrátové nabíjení nebo voděodolnost. Zatím nepadlo dokonce ani slovo o 3,5mm jacku, jen že má telefon stereo reproduktory.

Zkrátka vypadá Q92 na lehce ořezaný Velvet, který by mohl ovšem za nějakých 11 tisíc korun možná i zaujmout. Stačil by pouze ten kvalitní jack a microSD slot a už by mělo LG šanci proti OnePlus Nord. Jeden má 90Hz displej, druhý zase kvalitní audio a slot pro karty. Dejme tomu. Zkrátka chystané LG rozhodně neodepisuji, ale stejně je otázkou, zda by se k nám vůbec dostalo. Řada Q u nás není velkou stálicí.Diskuze k článku...

0 komentářů
  • cellbreaker-15. srpen 2020

    Michale, s tím kvalitním audiem bych v levnějším LG rozhodně nepospíchal... Stejně jako s kvalitou sw + podpory, kde je 1+ setsakramentsky úplně jinde tj. No.1 pelotonu.

    Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.