Tvůrci OnePlus Nord vypráví o nových fotoaparátech a výkonu V podstatě to, co jsme již tušili nebo věděli

17.07.2020 18:30 / od Honza Nuc
  • Zástupce týmu, který vytvářel levnější telefon OnePlus Nord, se rozhovořili o tom, proč vybrali právě takový desing a komponenty.
  • Slovo padlo také na specifikace všech šesti fotoaparátů, které v telefonu nalezneme.

Na zadní straně je hlavní 48Mpx kamera se senzorem IMX586 od Sony, tedy stará známá, kterou má také model OnePlus 8 nebo OnePlus 7T a spousta dalších. Fotoaparát má mít světelnost f/1,75 a také optickou stabilizací. Hlavní senzor bude mít ještě tři kolegy, širokoúhlý 8Mpx senzor a 5Mpx senzor hloubky ostrosti a ještě dokonce makro.

Vepředu je pak 32Mpx selfie kamera a druhá 5Mpx kamera se záběrem 105°, takže tak získáte o něco větší záběr pro skupinové fotografie. Oba fotoaparáty mají mít speciální software, který by měl rozjasňovat obličeje a minimalizovat šum při focení ve špatných světelných podmínkách.

O displeji OnePlus Nord promluvil vedoucí produktové řady Shawn L. Ten zmínil, že displej je má sice 90Hz, ale dotyková odezva displeje je 180 Hz, což je oproti 135Hz v OnePlus 7T velké navýšení. To znamená, že displej bude daleko lépe a rychleji reagovat na dotyk, což v kombinaci s 90Hz displejem poskytne ještě lepší zážitek.

Nord tým se ještě rozhodl zvolit procesor Qualcomm Snapdragon 765 s podporou 5G sítí v kombinaci s 12GB operační pamětí. Další drobné maličkosti se dozvíme už 21. července na oficiálním představení.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.