| CHARAKTERISTIKA | Celkový výkon sestavy 400 W, Impedance 4 Ω, Citlivost 89 dB |
| SUBWOOFER | Subwoofer - Frekvence od 28 Hz, Subwoofer - Frekvence do 90 Hz |
| ROZMĚRY SUBWOOFERU | Subwoofer - Šířka 548 mm, Subwoofer - Hloubka 855 mm, Subwoofer - Výška 624 mm |
| SHORTNAME | TRUAUDIO SubTerrain 12.2 |
| STAV | Nový |
| BARVA | Černá |
| URČENÍ | Do exteriéru |
| POČET KANÁLŮ | Samostatný reproduktor |
| TYP PŘIPOJENÍ | Analogové |
| CELKOVÝ VÝKON SESTAVY | 400 W |
| IMPEDANCE | 4 Ohm |
| CITLIVOST | 89 dB |
| SUBWOOFER - PŘIPOJENÍ | Drátový |
| SUBWOOFER - FREKVENCE OD | 28 Hz |
| SUBWOOFER - FREKVENCE DO | 90 Hz |
| SUBWOOFER - ŠÍŘKA | 548 mm |
| SUBWOOFER - HLOUBKA | 855 mm |
| SUBWOOFER - VÝŠKA | 624 mm |
Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.
Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.
V případě
opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?
Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Aby naše webové stránky fungovaly správně, našli jste na nich, co hledáte, ušetřili spoustu času a nezobrazovaly se vám věci, které Vás nezajímají, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči.