Toto je design Realme X50 Pro Player. Šetří zejména na fotoaparátech Co na něj říkáte?

18.05.2020 18:00 / od Honza Nuc
Xiaomi Mi 9
  • Společnost Realme představí 25. května nový telefon zaměřený na hraní mobilních her.
  • Bude se jednat o upravenou verzi vlajkového modelu X50 Pro 5G.

Zdá se, že po telefonech Redmi s označením Player Edition převezme štafetu další výrobce. Realme má totiž v pondělí 25. května představit nový mobilní telefon X50 Pro Player, jež bude zaměřený právě na komunitu hráčů. X50 Pro Player bude mít procesor Qualcomm Snapdragon 865 s podporou 5G sítí a displej o velikosti 6,44" s Full HD+ rozlišením a bude se jednat o OLED panel. Pokud by měl být model stejný jako X50 Pro, tak můžeme očekávat i 90Hz obnovovací frekvenci, což je dost pravděpodobné, když se má jednat o herní telefon. Možná Realme přisadí a dodá 120 Hz, to už je ale méně pravděpodobné.

Lišit se budou oba telefony především ve fotoaparátech na zadní straně. Hlavní 64Mpx fotoaparát totiž nahradí 48 Mpx. V zařízení už nebude 12Mpx periskopický objektiv, ale už jen 8Mpx širokoúhlý fotoaparát a dvakrát 2Mpx objektiv (makro, hloubka ostrosti). Co se tedy týče fotoaparátů, výbava bude značně osekaná. Přední kamerka bude mít 16 Mpx (+ 2 Mpx),  což je polovina z původní verze.

Telefon by měl být dostupný v několika paměťových variantách - 6/8/12 GB s 128/256/512 GB. Cenovka je prozatím neznámá. Model X50 Pro by měl v Česku stát okolo 20 tisíc (zhruba 19 - 21 tisíc, prozatím nevíme přesně), takže očekáváme, že Player verze bude dostupnější a mohla by konkurovat třeba telefonu Poco. Mohli bychom se tak vlézt do 16 tisíc korun, snad.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.