Tony Stark nám nevědomky ukázal OnePlus 8 Pro Ironicky se tak stalo na natáčení reklamy

13.03.2020 17:20 / od Michal Šrajer
foto:  OnePlus
  • Fotografie Roberta Downey Jr. z natáčení reklamy pro OnePlus odhaluje záda OnePlus 8 Pro.
  • Telefon odpovídá všem dřívějším únikům, na kterých můžeme spatřit čtyři fotoaparáty.
  • Celá rodinka tří modelů OnePlus 8 se má představit již do čtyř týdnů.

Tony Stark nebyl rozhodně nikdy tím tradičním dokonalým hrdinou. Ještě před tím, než se vůbec dostal poprvé na stránky komiksu měl jeho tvůrce Stan Lee v plánu vytvořit postavu, která nebude cizí dělat chyby a špatná rozhodnutí. Proto byl ostatně skvělou castingovou volbou pro filmovou adaptaci právě Robert Downey Jr., kterému nejsou chyby v osobním životě vůbec cizí. Tím pádem není překvapením, že právě Downey Jr. je prozatím posledním zdrojem úniků kolem OnePlus 8.

Podobné úniky nám často přináší řada lidí, kteří jsou v technologickém světě po letech často už známými osobnostmi, avšak slavný hollywoodský herec není většinou jedním z nich. Na druhou stranu není každý ambasadorem značky, jako je Robert Downey Jr. pro OnePlus. Navíc pochází dnes zveřejněná fotka přímo z natáčení nové reklamy OnePlus. Nemůžeme tedy hovořit ani o nějakých spekulacích. Je jisté, že slavný herec drží v ruce chystané OnePlus 8 Pro. Ostatně to potvrzuje rovněž fakt, že fotka byla zveřejněna známým fotografem a řežisérem Samem Jonesem, jenž jí velice rychle ze svého Instagramu také vymazal.

Telefon navíc odpovídá do detailu komunitou dříve sdíleným renderům. Záda telefonu mají uprostřed horní poloviny opět semafor tří objektivů, kde najdeme patrně nový 48Mpx hlavní senzor Sony, nebo až 64 Mpx senzor Sony. V každém případě bude hlavní fotoaparát nový (ne stejný jako loni), bude mít spoustu megapixelů a bude od Sony, to vám už patrně došlo. Dále zde najdeme samozřejmě širokoúhlý objektiv a také teleobjektiv, jenž má nabídnout až 10x hybridní zoom

Vedle těchto foťáků můžeme následně spatřit také blesk, senzory pro ostření a TOF senzor navíc pro rozšířenou realitu a vylepšení měření hloubky ostrosti. Vzhledem k probíhajícímu natáčení reklamy by se také dalo odhadovat, že je představení již velice blízko, což by se shodovalo s další várkou dnešních informací. Podle nich se má řada OnePlus představit do čtyř týdnů. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.