Tohle vypadá skvěle. Chystá Nokia svůj první telefon s kamerkou přímo v displeji? Peněženky fanoušků nezůstanou dlouho plné

10.01.2019 10:00 / od Michal Šrajer
  • Údajná Nokia 8.1 Plus vypadá na nových renderech naprosto skvěle
  • V podstatě jde jen o maličko větší Nokii 8.1 s modernějším displeje s kamerku v levém horním rohu

Slavný leakster @OnLeaks nás dnes opět postil novou sadou renderů, na kterých můžeme vidět další doposud neoznámené zařízení. Má se jednat o telefon od Nokie, kterému se prozatím říká Nokia 8.1 Plus. Důvodem jména je očividná podobnost designu, který je stejný jako v případě Nokie 7.1 a Nokie 8.1. Máme tu elegantní tvary, skleněná zadá se čtečkou otisků a duální foťák ZEISS.  

Předek zařízení už je však zcela jiný. Namísto notche je zde pouze “průstřel” pro přední kamerku v levém horním rohu 6,22palcového displeje. Navíc i rámečky jsou velice tenké a do malé brady se jen s těží vešlo logo Nokia. Na druhou stranu mi moc nesedí označení “Plus”, jelikož telefon je fyzicky jen o 2 mm větší než Nokia 8.1. V každém případě to však Nokii dle mého názoru neskutečně sluší a s každým dalším telefonem reinkarnované značce stále více věřím. 

Krom vzhledu lze poté na renderech vidět samozřejmě USB-C konektor a dokonce i 3,5mm jack, kterého se nechtějí Finové zatím stále ještě vzdát. Dobrou zprávou je také logo Android One na zádech značící čistý operační systém, jenž už je pro novodobou Nokii prakticky synonymem. To znamená, že by mohla mít Nokia již brzy prvním telefonem dle nejmodernějšího střihu s čistým softwarem, což by určitě nespočtu lidí imponovalo. Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.