Tohle je nové vlajkové véčko od Samsungu. Stojí neuvěřitelných 63 tisíc korun Zůstane pouze v Číně a pár dalších zemích

12.11.2018 12:00 / od Michal Šrajer
/Photos/HONOR_8X_3.jpg
  • Elegantní telefony nabídne dva 4,2palcové displeje, Snapdragon 845, 6 GB RAM a fotoaparát z Galaxy Note 9
  • K telefonu je také exklusivní servis, kdy mají majitelé dvě výměny displeje a baterie zdarma každý rok
  • Cena čistě jen v přepočtu se pohybuje nad 63 tisíci korunami

“Véčkové” telefony ještě úplně nevymřely. V Asii jsou stále velice populární, a tak není divu, že LG a Samsung na tyto trhy stále přinášejí nové modely tohoto typu konstrukce. Právě Samsung dnes představil nový špičkový smartphone W2019 s “véčkovou” konstrukcí, který patří mezi tu nějvyšší mobilní smetánku. Toto neskutečně elegantní a stylové zařízení vyrobené z kovu má hned dva displeje. Jeden vnější a druhý uvnitř tradiční nad fyzickou klávesnicí. Oba displeje mají 4,2 palců, Full HD rozlišení, jsou dotykové a využívají Super AMOLED technologii.  


Uvnitř potom najdeme to nejlepší, co v současnosti Samsung nabízí. Je zde procesor Snapdragon 845, 6 GB RAM a 128/256GB úložiště, které lze rozšířit microSD kartou. Baterie má 3070 mAh a dobíjí se skrz USB-C, které je jediným konektorem. 3,5mm jack zde totiž chybí. Na zádech je poté duální 12Mpx fotoaparát s proměnou clonou doslova vytržený z Galaxy Note 9, takže zde narazíme třeba i na slow-motion záznam v 960 FPS. To vše kormidluje Android 8.1 Oreo, na boku je čtečka otisků prstů a celé zařízení váží nemalých 257 gramů.  

Telefon se bude vyrábět jen ve zlaté a platinové barvě, přičemž Samsung dodává k telefonu exklusivní servis. Uživatelé budou mít speciální zákaznickou linku a dvě výměny displeje a baterie zdarma každý rok. Už tento velice neobvyklý servis vám ovšem může naznačit, jakou cenu si Samsung za tento kousek řekne. Nutno říct, že pokud jste si stěžovali vždy na cenu nových iPhonů, tak vás tohle zcela odrovná. Čistě jen v přepočtu bez daně stojí totiž W2019 neuvěřitelných 63 tisíc korun a k dispozici bude jen v Číně a pár dalších zemích.  


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.