30minutová CES konference LG odhalila nenápadně více než jen notebooky či televize.
Celá show totiž začala i skončila krátkým záběrem na rolovací LG Rollable, které je rovněž bohužel upraveno softwarem.
LG otevřelo svou CES konferenci velice překvapivě. Tak překvapivě, že o prvních a posledních 5 sekundách se toho píše víc než o tom, co se skutečně na konferenci ukázalo. Na pár záběrech můžeme totiž vidět koncept rolovacího telefonu, který korejský výrobce patrně v březnu letošního roku odhalí. Hodí se zmínit, že záběry jsou očividně silně upraveny a obrazovka zařízení je dodělána softwarem. Nevidíme tedy na kameře funkční zařízení, ale něco málo si z těch pár sekund slávy odnést přeci jen můžeme.
V prvé řadě vypadá zařízení úplně stejně jako na nedávno uniklém renderu přední strany LG Rollable, jenž můžete vidět pod titulkem tohoto článku. Zadruhé lze ve videu spatřit, že pouze levá strana telefonu se vytahuje a ne obě, jak se dříve myslelo. Třetím poznatkem je motorizované vytažení a zatažení displeje. To je vcelku zklamáním, jelikož podobná automatická funkce, jakou ukázalo třeba již Oppo, nedodá tak dobrý pocit z používání, jako kdybyste displej vytáhli sami ručně. Dává ale smysl, že výrobci budou chtít prozatím snížit na minimum rizika poškození displeje příliš rychlým vytažením, cuknutím a podobně. U motorků nic takového nehrozí.
Pokud jde o specifikace přístroje, tak toho stále moc nevíme. Displej by měl mít 6,8 palců v běžném stavu a maximálně 7,4 palců v roztaženém. Hnacím motorem se má stát Snapdragon 888 s 16 GB RAM, avšak baterie nabídne pouze 4 200 mAh. Na víc informací si musíme počkat, ale vzhledem k tomu, že už i samotné LG nepřímo na telefon láka, nebudeme muset čekat extra dlouho. Jen doufejme, že cena nebude ve finále tak enormní, jak hovořily předchozí spekulace.
Popis:You are only allowed to change your username once every 90 days. A record
of your username change will be displayed in your public profile, but your old
username will not be displayed.
Chyba formuláře
UŽIVATELSKÉ JMÉNO
Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.
V případě
opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Úspěšně provedeno
FORMULÁŘ
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Informace
FORMULÁŘ
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Nějaká informace
NÁZEV PROBLÉMU
Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?
Problém s přihlášením
UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL
Zadaný email není ve správném tvaru.
Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Využijte pohodlné přihlášení facebookem bez nutnosti cokoli vyplňovat nebo se registrujte emailem. S uživatelským účtem si můžete zvolit jaké novinky si přejete od nás dostávat nebo třeba pod články diskutovat s ostatními uživateli.