TCL ukázalo kino v brýlích a telefon ve stylu Motoroly Edge Příští rok by mohl být zajímavý

04.09.2020 15:00 / od Honza Nuc
foto:  TCL
  • TCL v minulém roce představilo několik zajímavých produktů, mezi nimiž byly telefony se zajímavými displeji, ale také chytré brýle.
  • Nyní se dozvídáme více o projektu Archery a také o tom displeji.

Chytré brýle nazvané prozatím jako Project Archery mají dva OLED displeje, které vás mají v podstatě oklamat. Když si je nasadíte, můžete si v brýlích pustit film a tím pádem se cítíte jako v kině. TCL představilo už třetí verzi brýlí, která je o dost lehčí než ty předchozí a vypadají opravdu jako klasické nebo sluneční brýle. TCL zároveň pracuje na tom, aby brýle mohli používat i ti uživatelé, kteří normálně využívají dioptrické brýle.

To však není všechno, co TCL ukázalo. Dostáváme také prototyp nového mobilního telefonu s takzvaným waterfall displejem, který jsme mohli vidět třeba u telefonu Motorola Edge+. Ve zkratce je to prostě displej, jehož boční hrany přechází až k zádům, kdy sklon boční strany displeje je téměř v pravém úhlu. Už u Motoroly to vypadalo opravdu zajímavě a nádherně. Reálné a praktické využití však bylo minimální a spíše to bylo na škodu. Uvidíme ale, jak se s takovým panelem popere TCL. 

Výrobce údajně už brzy měl představit nový telefon s waterfall displejem, ale prozatím je kvůli několika problémům výroba odložená. TCL taktéž pracuje na ohebných telefonech a vypadá to, že se TCL snaží zaujmout zákazníky čím dál více, což je dobře.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.