Tato bezdrátová sluchátka vydrží 100 hodin na jedno nabití! Navíc i dobře hrají

27.01.2019 20:00 / od Michal Šrajer
/Photos/HONOR_8X_3.jpg
  • Cleer Flow BT nabídnou především 100 hodin výdrž baterií
  • Nechybí Bluetooth 5.0, AAC, aptX a velice pohodlná konstrukce
  • Tuto bezkonkurenční výdrž s dobrým zvukem můžete mít za 4 až 5 tisíc korun

Krom reproduktoru s ohebným displejem jsme našli na stánku Cleer ještě jednu zajímavost. Bezdrátová sluchátka Flow BT, která nevypadají na první pohled nijak speciálně. Jsou to zkrátka jen pohodlná a lehoučká sluchátka, které mi padla na uši jako ulitá. Na hlavě se přitom nijak nehýbala a pořádně držela i při větším cukání.  

Pokud jde o kvalitu zvuku, tak i tak mile překvapila. Není tu žádné aktivní potlačení hluku, ale to pasivní mnoha lidem postačí. Rozhodně neslyšíte všechno kolem vás a na nejvyšší hlasitost prý zvuk ani naopak moc neunikal k okolí. Co se týče podpory je zde AAC i aptX, takže nějaký Hi-Res standard kvality je zaručen. Zvuk byl sice trochu plochý a ocenil bych výraznější basy, ale vzhledem k ceně 4 až 5 tisíc korun bych si úplně nestěžoval vzhledm k dalším přednostem Flow BT

Co mě potěšilo je integrace mikrofonů pro hovory, Bluetooth 5.0 a pohodlné ovládání přímo na sluchátkách. To všechno jsou však jen druhé housle, k té hlavní filharmonii. To hlavní je zde výdrž baterií, která prý činí až 100 hodin. To znamená, že můžete bez problémů strávit klidně i týden a více na jedno nabití a rozhodně si můžete brát sluchátka na víkend na chalupu bez nabíječky. Pro nabíjení tu sice neslouží USB-C, ale i to lze odpustit. Pořád je tu nabíjení skrz microUSB, kterým dostanete za 10 minut alespoň 2 hodinky poslouchání


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.