Takto by mohlo vypadat Galaxy S11 a známe i údajné datum představení Co na ni říkáte?

07.10.2019 16:30 / od Honza Nuc
JBL PartyBox 300
  • Před nedávnem se objevila informace, že by se příští rok měly spojit řady telefonů Galaxy Note a Galaxy S do jedné.
  • No a teď už se spekuluje o tom, jak by mohla vypadat Galaxy S11, jenž bude zřejmě výsledkem tohoto spojení.

Podle nejnovějších informací plánuje Samsung představit nový model Galaxy S11 už v úterý 18. února na akci s názvem Unpacked. Společnost chce tak zřejmě představení stihnout ještě předtím, než 23. února začne veletrh MWC 2020 v Barceloně. Pokud to tak opravdu bude, dává to určitě smysl. Všichni totiž už o novém telefonu budou vědět a ti, kteří se nedostanou na akci Unpacked, zamíří rovnou ke stánkům Samsungu na MWC.

Co ale můžeme od Galaxy S11 čekat? Má se jednat celkově o tři modely, které budou v základu podporovat 5G sítě a bude se zřejmě jednat o Galaxy S11, Galaxy S11+ a Galaxy S11e. Uvnitř telefonů má tepat procesor Qualcomm Snapdragon 865. Na evropských trzích ale opět budeme mít procesor Exynos z dílen Samsungu, konkrétně s číslem 9830. Procesoru bude sekundovat až 12 GB RAM a až 256 nebo 512 GB vnitřní paměti.

Telefony by měly mít menší rámečky kolem displeje a z renderů to vypadá, že by ani zaoblení displeje na okrajích nemělo být nijak výrazné, za což bych byl hodně rád. Samozřejmě můžeme čekat průstřel v displeji, který se jako u Note 10 umístí doprostřed horní strany.

To nejzajímavější můžeme čekat u fotoaparátů. Spekuluje se, že by telefony měly mít hlavní 108 Mpx fotoaparát. Dále zde pravděpodobně najdeme širokoúhlý objektiv a vylepšený teleobjektiv s periskopickou čočkou, která dokáže až pětinásobný zoom. Modely Galaxy S11 a S11+ by měly mít navíc spektrometr. Co se týče dalších specifikací, telefony by měly mít podobnou funkci jako iPhone, tedy DeepFusion. Dále 45W rychlonabíjení a bezdrátové a reverzní nabíjení.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.