Takto by mohl vypadat letošní Pixel 4 XL Kéž by...

15.03.2019 10:28 / od Michal Šrajer
/Photos/HONOR_8X_3.jpg
  • Dnes unikly první kresby udajného Pixelu 4 XL, na jejichž základě se ihned vytvořil kvalitní render
  • Na něm můžeme vidět zařízení s duálním průstřelem v displeji, symetricky tenkými rámečky a předními stereo reproduktory
  • Záda jsou poté stejné jako u Pixelu 3, avšak fotoaparát je konečně duální

Během pár měsíců se máme dočkat levnější verze telefonů od Googlu, avšak na podzim přijde zaručeně také tradiční dvojice vlajkových modelů. Není tedy divu, že už dostáváme první kresby Pixelu 4 XL, na jejichž základě se stihly během pár hodin vytvořit také kvalitní rendery. Nutno samozřejmě upozornit, že se nemusíme ani zdaleka dočkat zařízení, které si dnes představíme, ale určitě by se nikdo nezlobil, kdybychom přesně takovýto Pixel dostali. 

Na renderech se totiž můžeme pokochat zařízením, které vypadá zepředu jako trochu hranatější Galaxy S10+. Jsou zde symetricky tenké rámečky po celém obvodu displeje a v rohu máme dvojitý průstřel pro přední kamerky. Googlu by však určitě zvolil narozdíl od Samsungu kombinaci klasického a širokoúhlého fotoaparátu, jako tomu je u současného Pixelu 3 XL. I v takto tenkých rámečcích lze poté stále spatřit dva přední reproduktory a čtečku otisků v displeji. 

Záda jsou poté vesměs stejná jak u Pixelu 3. Novinkou by byl ovšem duální fotoaparát, který sice čistý Android už dávno podporuje (stejně jako trojitý foťák), ale Google se podobným hlavním snímačům úspěšně brání. Bylo by ovšem skvělé dostat opět úžasný hlavní fotoaparát a k tomu softwarem stejně vyšperkovaný širokoúhlý objektiv. Co nás letos čeká zatím pochopitelně nevíme, ale určitě začneme dostávat již brzy celou řadu úniků jako v případě loňského roku, takže brzy bude naše představa vcelku jasná. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.