Takto bude vypadat OnePlus 7T. Představí se za měsíc Mnoho změn nečekejte

26.08.2019 10:24 / od Michal Šrajer
Huawei Watch GT 2
  • OnePlus 7T se nebude moc lišit od OnePlus 7, alespoň po stránce designu.
  • Je zde stále stejná přední strana s notchem a záda s tvary zařízení také zůstávají.
  • Mění se ovšem mobul fotoaparát, kam se má přidat širokoúhlý objektiv.

Stejně jako každý rok očekáváme i letos na podzim představení lehce vylepšené verze telefonu OnePlus. Stalo se tak už třikrát a všechny důkazy nasvědčují, že se tak stane počtvrté. Dnes se totiž můžeme podívat na kvalitní rendery posvěcené slavným twitter účtem @OnLeaks, kde se vystavuje OnePlus 7T. Jde tedy o nástupce levnějšího a méně dostupného modelu OnePlus 7. Jak by mělo vypadat OnePlus 7T Pro, jestli vůbec bude, zatím nevíme, ale design bude určitě opět podobný.  

Telefon na renderech má naprosto stejný předek s větší bradou a kapkovým notchem, přičemž i rozměry zařízení by měli být velice podobné. Na levé straně má stále kolébku hlasitosti, zatímco pravá strana patří zapínacímu tlačítku a přepínači zvukových profilů. Jedinou změnu tak najdeme na skleněných zádech. Zde mý být skutečně jak naznačovaly dřívější nákresy kruhový modul fotoaparátu, díky kterému vypadá OnePlus 7T trošku jako Motorola.

Co je však nejlepší, tak v kruhové modulu jsou nyní už rovněž tři fotoaparáty, takže se nám s největší pravděpodobností přidá širokoúhlý fotoaparát i do levnějšího OnePlus. Zda budou zbývající fotoaparáty stejné jako u OnePlus 7 nevíme, ale já doufám spíše v přechod na zoom a běžný objektiv. Nebo bych ocenil rovnou upgrade na fotoaparáty z OnePlus 7 Pro, ale to se asi nestane. Doufat však mohu.

Zařízení má mít rovněž lehce silnější Snapdragon 855 Plus, což u OnePlus nepřekvapí. Výkon hrál vždy stěžejní část zařízení značky. Pokud mají předchozí úniky pravdu, tak bychom se měli dočkat představení řady OnePlus 7T již 26. září v Indii. Prodej telefonů v Evropě a Americe by pak mohl začít 10. října. Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.