Tak už to začíná. První spekulace ohledně specifikací Galaxy Note 10 jsou tady Půjde v podstatě o Galaxy S10 5G se stylusem

25.03.2019 16:08 / od Michal Šrajer
Huawei Watch GT 2
  • Telefon má mít letos opět větší 6,66palcový displej s lepším poměrem rámečků k ploše jak Galaxy S10+
  • Nechybí průstřel, Exynos 9820, rychlejší RAM, čtyři fotoaparáty na zádech či ikonický S-Pen
  • Note se představí pravděpodobně až v srpnu či září

Už je tomu nějaký ten týden od začátků prodeje Galaxy S10, takže už je načase, abychom dostali první úniky a spekulace ohledně Galaxy Note 10. Tak už to holt v dnešní době funguje, a to myslím bez nadsázky. Dnes jsme se dočkali totiž prvních pořádných úniků, které potvrzuje mé osobní spekulace. Note 10 bude skutečně v podstatě jen hranatější Galaxy S10 5G

Chystaný Note má mít 6,6, nebo 6,66palcový displej s rozlišením 3040 x 1440 pixelů a duálním průstřelem. Galaxy S10 5G má přitom 6,7palcový displej se stejným rozlišením, takže Samsung využije pravděpodobně stejný panel i zde. Rámečky mají být ještě o něco tenčí než u Galaxy S10+ a má zde zůstat také průstřel se dvěma předními kamerkami - běžná a senzor pro rozmazání pozadí. 

U hardwaru máme čekat Exynos 9820 či Snapdargon 855 v závislosti na konfiguraci stejně jako u Galaxy S10. Nemá totiž chybět Note 10 v 5G variantě a se sítěmi nové generace si Exynos ještě nerozumí. Byť to se může za půl roku změnit. Mimochodem zde má být vylepšená rychlejší RAM paměť, avšak kapacitu zůstanou stejné. Na zádech najdeme prý opět stejné kvarteto senzorů jako u Galaxy S10 5G. To znamená 12Mpx hlavní fotoaparát s proměnlivou clonou, 12Mpx teleobjektiv, 16Mpx širokoúhlý teleobjektiv a na závěr 3D ToF senzor.  

Chybět nesmí ani S-Pen, o němž kolují letos opět díky novým patentům dost bláznivé zvěsti. Prý by do něj mohl namontovat Samsung i vlastní kamerku. S přibývajícími měsíci se však určitě dozvíme více a dostaneme velice rychle o zařízení vcelku věrnou představu. Představit se pak má Galaxy Note jako vždy v srpnu či září


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.