Tak to má vypadat! Android 9.0 Pie je už v troubě také pro Nokii 3, Nokii 5 a Nokii 6 HMD nám ty aktualizace pořádně rozjíždí

31.10.2018 15:00 / od Michal Šrajer
Asus ZS630KL Zenfone 6
  • Do konce listopadu má mít Nokia celkem pět telefonů s Androidem 9.0 Pie
  • Nyní se na seznam přidala Nokia 3, Nokia 5 a Nokie 6, které přijdou na řadu hned poté

HMD Global je opravdu pilné nejen z hlediska vydávání spousty telefonů, ale také co se jejich podpory týče. Začátkem měsíce se společnost nechala slyšet, že do konce listopadu dostanou Nokia 6.1, Nokia 6.1 Plus, Nokia 8 a Nokia 8 Sirocco nejnovější Android 9.0 Pie. Což by znamenalo, že do konce roku bude mít Nokia hned 5 telefonů s nejnovějším systémem, jelikož Nokia 7 Plus už Pie v současnosti má. Alespoň nyní vidíte, za jaký servis si v případě Nokií často připlácíme. Trochu horší hardwarovou výbavu může napravit podpora čistého Androidu One

V každém případě to ale ještě není vše. Dnes nám společnost potvrdila další tři starší Nokie, pro které se aktualizace už chystá. Nevíme, kdy přesně se zařízení dočkají nového Androidu, ale pravděpodobně přijdou na řadu až po již známém seznamu. V každém případě se mohou těšit majitelé Nokie 3, Nokie 6 i Nokie 6. Pokud bych se měl datum vydání přeci jen tipnout, vsadil bych skutečně až na začátek roku, což je ovšem pořád relativně brzy. Vzhledem k faktu, že jde o levné telefony, kterým budou brzy po aktualizaci dva roky. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.