Tak to je úlet... OnePlus představilo 5G robota vrhajícího sněhové koule A my jsme doufali v něco výjimečného

4. březen 2020
foto:  OnePlus
  • Společnost OnePlus nás před pár dny nalákala na futuristicky vyhlížející video, ve kterém nám slibovala něco speciálního.
  • Nakonec opravdu OnePlus představilo speciální věc, ale ne takovou, jakou bychom chtěli či očekávali - robota střílejícího sněhové koule.

Když jsem psal o prvním videu, ve kterém OnePlus ukazovalo futuristicky vyhlížející stroj, byl jsem opravdu nadšený. Při tvorbě článku jsem si totiž vyhrál s obrázky, které překvapivě odhalily ukrytý text "Stop trying. You won´t find anything. But always remember: robots are cool." Čekali jsme tedy cokoliv, ale ne tohle. Společnost totiž nakonec představila 5G robota, který umí střílet sněhové koule. To je něco, co OnePlus teď hodně potřebuje, že? Asi by nechtěli vydat nové produkty i na náš trh, hm? No... Očividně ne. 

Reklama

Každopádně musím uznat, že jako marketingová věc je to opravdu super. OnePlus všechny nalákalo a nechalo hádat, o co se asi bude jednat. No a nakonec z toho vylezl robot, který dokáže střílet sněhové koule v rychlosti téměř 200 km/h. Společnost také uspořádá 9. března Snowbot battle ve finském Laplandu, který bude streamovat na YouTube. Roboti nejprve budou "bojovat" proti lidem a poté je OnePlus postaví proti sobě a celých 70 hodin po sobě budou střílet sněhové koule.

Popravdě si pořád nejsem jistý, jestli jsem z toho zklamaný nebo nadšený. Asi od každého něco. Očekával jsem úplně jiný produkt, který by možná mohl dorazit jednou na trh a byl by revoluční. Tady to tak není (i když 5G...). Na druhou stranu se jedná o dost bláznivý nápad, což je mi sympatické. Uvidíme 9. března po obědě, jak nakonec sněhová bitva dopadne.


Reklama

Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.