Tak takhle má nakonec vypadat LG G8 ThinQ Jako upravené G7 ThinQ

13.02.2019 13:35 / od Tomáš Hubáček
/Photos/ASUS_ROG_Phone_nase__1_.jpg/Photos/ASUS_ROG_Phone_nase__2_.jpg/Photos/ASUS_ROG_Phone_nase__3_.jpg/Photos/ASUS_ROG_Phone_nase__4_.jpg
  • LG G8 ThinQ bude nakonec vypadat velice podobně jako G7
  • Zůstává stále větší notch, duální foťák na zádech a klasická čtečka otisků prstů na zádech
  • Očekávaná cena se pohybuje těsně pod 25 tisíci korunami

V tomhle článku chci brutálně upřímný. Osobně mám LG rád. Poprvé jsem si všiml tohoto výrobce na scéně smartphonů pořádně s modelem G2 a od té doby jsem byl svědkem představení řady zajímavých technologií a funkcí. Sám jsem delší dobu vlastnil i model G4. O to víc mě ovšem mrzí fakt, že v posledních letech od zakopnutí s LG G5 to jde se společností od desíti k pěti. 

Postupně se staly nejzajímavějšími modely “Véčka” a řada G postupně skomírá a bohužel to zatím vypadá, že ani letos se to nijak nezlepší. Dnes se totiž objevily podle všeho obrázky už finální podoby LG G8 ThinQ a telefon vypadá v podstatě jen jako upravené LG G7. Záda mají stále jen duální foťák a tradiční čtečku otisků prstů, vepředu je větší notch pro přední kamerku s 3D senzorem a brada také zůstává. Naštěstí zůstává zachován 3,5mm jack s nepochybně nejlepším zvukovým výstupem na trhu a displej by mohl být možná jemně zaoblený.  

Nic z toho by nevadilo, ale spekulovaná cena je zatím 900 dolarů, což by činilo na našem trhu s daní necelých 25 tisíc korun. To je podle mě ovšem cenovka, kterou si LG nemůže s takovým telefon v dnešní době dovolit. Před 5 lety se mohlo měřit s těmi největšími, ale nyní už tomu tak nyní. Za 18 tisíc by mohlo jít o velice konkurence schopné zařízení, ale pokud se potvrdí spekulovaná cena, tak se obávám, že LG opět ve vlajkové třídě pohoří. Tedy alespoň do té doby, než telefon zase dramaticky nezlevní. Pořád ale věřím, že nás LG nakonec na veletrhu MWC dokáže překvapit.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.