Tajemné nové LG by mohlo mít zcela nový a odlišný design Nevypadá vůbec špatně

9. duben 2020
1 min. čtení
0 videí
foto:  LG
  • Jihokorejský výrobce LG představil nový designový směr, který uplatní při výrobě jeho telefonů.
  • Design má být elegantnější a má společnosti pomoci zaujmout více potenciálních zákazníků.

Společnost LG zveřejnila informace o chystaném modelu, kterým "přepíše" designovou linku jejích telefonů. Tajemný telefon má mít minimalistický vzhled, který má lahodit oku a zaujmout na první pohled. LG nám naštěstí poskytlo náčrty, ze kterých si můžeme udělat dobrý obrázek o tom, jak by telefony mohly v budoucnu vypadat. Musím říct, že změna by nemusela být vůbec špatná a společnost se tím více přiblíží konkurenčním výrobcům.

Reklama

Telefon má mít na zadní straně skupinu fotoaparátů, jejichž design označuje LG názvem Raindrop, což můžeme volně přeložit jako dešťová kapku. A je pravdou, že fotoaparáty na zadní straně působí velice elegantně a jsem hodně rád, že neuvidíme obrovské obdélníkové moduly jako u Samsungu nebo Huawei. Nový design mi však jako úplně nový nepřijde, neboť při prvním pohledu jsem si ihned vzpomněl na jiný telefon, konkrétně Motorolu Edge+. Ne ani tak zadními fotoaparáty, ty jsou odlišné, ale spíše celkovým dojmem z telefonu. LG, stejně jako Motorola, zvolilo lehce zaoblený displej na bocích zařízení, ke kterému se přidávají i zaoblené boky zadní strany telefonu. Ze zařízení se tím pádem stává oblázek, který by měl příjemně padnout do ruky.

Už máme i první dohady o tom, jakou výbavu by mohl chystaný telefon od LG mít. Uvnitř zařízení má tepat procesor Snapdragon 765G s podporou 5G sítí a pravděpodobně se bude jednat o telefon vyšší střední třídy. Uvidíme, jak LG nastaví cenovku, ale jelikož se změní designová linka a bude zde nový procesor pro letošní levnější vlajkové modely, cenovka by měla být minimálně 17 tisíc korun (ne-li víc). LG zřejmě představí nový model už 15. května.

Reklama

Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.