Tabulkově bude Huawei P30 Pro svým výkonem letos zaostávat V reálu vám ovšem výkon určitě chybět nebude

13.03.2019 11:11 / od Michal Šrajer
JBL PartyBox 300

Když už se dočkáme nějakých úniků kolem Huawei P30 Pro, tak se jedná vždy o novinky kolem fotoaparátu. Ten bude nepochybně hlavní disciplínou tohoto telefonu, ale přesto si neuškodí poměřit i starý dobrý výkon, kterým bude P30 Pro soupeřit se svými konkurenty. Právě na výsledky v benchmarcích se můžeme podívat dnes a světe div se, žádné překvapení nás nečeká. 

Nejprve prošel telefon benchmarkem Geekbench, kde vystupuje pod svým označením VOG-L29. Zařízení si vysloužilo v podstatě stejné skóre jako Mate 20 Pro, čemuž se však nelze divit, jelikož P30 Pro má větší 8GB RAM. Přesto jsou výsledky v podstatě zaměnitelné a telefon tak zaostává za všemi letošními konkurenty.  

Ještě větší propast výkonu nás poté čeká v AnTuTu, kde se do hry zapojí grafika. I tento benchmark nám potvrzuje výbavu s Kirinem 980, 8 GB RAM a 256GB úložištěm. Výsledkem 286 tisíc se pak řadí telefon opět na poslední místo, co se nových procesorů týče, a překonávají jej i některé telefony s loňským Snapdragonem 845. To samozřejmě neznamená, že by se měl telefony sekat, nebo nebude vhodný na hry. Výkonu je zde stále více než dostatek. Navíc v AnTuTu Huawei v dnešní době již nevyužívá své GPU Turbo a podobně, takže v reálu může být výkon vyšší. Stejně však bude vesměs stejný jako u každého jiného telefonu s Kirinem 980, jako je třeba i Honor View 20Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.