Stabilní Android 10 přijde na vybrané telefony Honor již tento týden Vlajky jsou první

11.03.2020 14:46 / od Michal Šrajer
Xiaomi Mi 9
  • Magic UI 3.0 založené na Androidu 10 se po téměř 6 měsících testování chystá globálně ven ve stabilní verzi.
  • Jako první jsou na řadě samozřejmě vlajkové modely z řady Honor 20 a Honor 9X.

Honor testuje svou nadstavbu Magic UI 3.0 založenou na Androidu 10 již téměř půl roku. V říjnu 2019 se otevřely brány prvních beta verzí pro loňské vlajkové modely a od té doby čekáme. Přitom měla stabilní verze vyjít do konce roku. Sem tam se objevila nějaké informace od mateřského Huawei, ale samotný Honor o finální stabilní verzi systému doteď mlčel.  

Dnešní tisková zpráva však oficiálně oznamuje globální příchod stabilního Androidu 10 s Magic UI. Od 15. března se začne aktualizace po vlnách šířit na zařízení Honor 20, Honor 20 Pro, Honor View 20 a Honor 9X. Ostatní si budou muset zatím počkat. Pokud jde o samotnou aktualizaci, tak jaké změny vás čekají,se dozvíte v našem starším článku, kde jsme se dívali na nové EMUI 10 od Huawei. Honor nabízí totiž to samé jen pod jiným jménem.  

Abych také uklidnil pár zvědavých duší, Google služby, Obchod Play a všechny aplikace vám samozřejmě po aktualizaci zůstanou. Tato zařízení stihla totiž certifikační proces ještě před zákazem, takže vám bude fungovat vše nadále úplně stejně jako s Androidem 9. Není tedy jediný důvod aktualizaci nestáhnout. Nové Huawei služby bez Googlu budou čistě jen v letošních modelech. 

Jen pro úplnost na závěr doplním, že zatím je přislíbena aktualizace na Magic UI 3.0 také pro telefony Honor 8X, Honor 10, Honor View 10, Honor 10 Lite, Honor 9X Pro a Honor 20 Lite. Pro všechny tyto modely se prý systém již testuje. Pokud vaše zařízení na seznamu není, je velice pravděpodobné, že už se aktualizace nedočká.  


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.