Spotify shrnuje, co jste poslouchali za rok 2019. Pochlubte se společně s námi Tak jak jste na tom?

05.12.2019 14:02 / od Honza Nuc
foto: techarena.cz
  • Streamovací služba Spotify nyní nabízí v aplikaci i ve webovém prohlížeči statistiku roku 2019 a toho, co jste poslouchali.
  • V redakci jsme si vyměňovali nové poznatky o svých nejoblíbenějších playlistech a kapelách a rozhodli jsme se, že se se čtenáři podělíme.

Pokud máte předplacenou streamovací službu Spotify a alespoň sem tam přes aplikaci posloucháte nějakou hudbu, tak vám aplikace nebo webový prohlížeč po otevření nabídl souhrn roku 2019. To znamená, že vám Spotify v několika slidech ukáže a pustí hudbu, která vás za uplynulý rok nejvíce provázela a také zjistíte, jaké žánry posloucháte nejvíce, jaké interprety jste objevili nebo z jakých zemí tito umělci pochází.

Mobilní aplikace zobrazí souhrn jako příběhy na Instagramu. Doporučujeme využít ale webového rozhraní, protože jsou zde animace o dost lepší a vše na větší obrazovce vypadá prostě dobře. Výsledky můžete sdílet se svými přáteli na sociálních sítích, případně je mezi sebou porovnat.

My jsme v redakci taktéž zkoumali oblíbenou muziku ostatních a rozhodli jsme se s vámi o tyto informace podělit. Samozřejmě budeme rádi, když se podělíte i vy dole v komentářích.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů
  • funnycreepercz-7. prosinec 2019

    Mě spotify poslalo: Rok 2019 v kostce: Nejoblíbenější umělci: Seven&Stewe Alfons PewDiePie Party in Backyard DMX Nejoblíbenější skladby: Basta Boi Party Up GDFR Bitch Lasagna Genius Minut poslechu: 1928 Nejoblíbenější žánr: Antiviral Pop Moje Dekáda v kostce: Nejoblíbenější umělci: Avicii Seven&Stewe Alan Walker Alfons Luis Fonsi Nejoblíbenější skladby: Electrify Basta Boi Despacito Don't stop making it happen Lonely Together Nejoblíbenější žánr: Pop

    Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.