Špičkové vivo X80 Pro se dostalo do Česka za zajímavou cenu Silný soupeř pro konkurenci

15. červen 2022
1 min. čtení
0 videí

Diskuze k článku...

0 komentářů
  • cellbreaker-16. červen 2022

    Konečně i Vivo nabídlo v našich mnohým Mobilním Bohem zapomenutých končinách NĚCO LEPŠÍHO :) A to dokonce rovnou své MAXIMUM - tedy skoro, neb tím je až Pro+, ostatně až ten má Gimbal na 48Mpx ultrašíru (stejně jako loňský X70 Pro+) - viz. https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=11407&idPhone2=11408&idPhone3=10833 + https://www.gsmarena.com/vivo_x80_pro-review-2427p5.php - ten naopak postrádá gimbal na 2x tele (má OIS), ale jinak je HW lepší - zřejmě zde nemá gimbal až takovou výhodu jako u ultrašíra, tak ho sem prskli, aby i u standard Pročka se jím mohli chlubit ;) Smutné je, že Pročko má to ULTRAŠÍRO BEZ OIS :( Jinak za mě Celkem PARÁDA - tedy až na ten TERMÁLNĚ NEZVLÁDNUTÝ / ZPROPADENÝ SD 8gen1 (předpokládám, že jen tato verze bude v EU / u nás dostupná) + návaznou Horší Optimalizaci Spotřeby + podivné "fungování" Power Delivery (mimo origoš adaptér nabíjí jen 10W...) + lehce PŘEŠPONĚNÉ BARVY (ale kdo to tak dnes nemá, že A + S atd.) + u obou telasů jen FHD/30fps a též jen FHD/24fps videa (iPhony ve VIDEU holt Furt RULEZ!) není moc co vytknout - v ruce bez šprcky dnes klouže skorem všecko :o) Uvidíme, jak si povede vůči S22 (Note ;)Ultra, jenž lze mít v 8/128GB z EU distribuce u Áčkového prodejce už pod 28 litrů. Obávám se, že to půjde ZTUHA... TĚŠÍM SE na Michalovu RECENZI :)))

    Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.