Spekulace o Galaxy A70e. Bude to jen menší a levnější Galaxy A70? Menší displej a několik ústupků

17.02.2020 16:24 / od Honza Nuc
foto:  Samsung
  • Samsung podle nových informací plánuje vydat další telefon z řady Galaxy A, tentokrát méně výkonného bratra již vydaného telefonu Galaxy A70.
  • Nové zařízení má nést označení Galaxy A70e a bude mít několik kompromisů.

Jelikož má telefon nést označení Galaxy A70e, můžeme odvodit, že se bude jednat o levný model. Přece jen, písmeno "e" u telefonů Samsung právě levnější modely označuje a proč by to tentokrát mělo být jinak, že? Klasický Galaxy A70 má velký AMOLED displej se čtečkou otisků prstů, poměrně dobrý výkon, slušný fotoaparát.

Galaxy A70e by měl mít podle dostupných informací 6,1" displej, tedy o více než půl palce menší než u Galaxy A70. Čtečka otisků prstů se ale v rámci šetření přesune na zadní stranu telefonu a bude tedy kapacitní, jelikož má být displej typu IPS, pod který čtečku otisků zatím nedostanete. Kromě toho by měl mít telefon pouze klasický microUSB konektor namísto USB-C. To je opravdu škoda, protože tak přicházíme o rychlonabíjení. Dále si díky nejnovějším renderům můžeme všimnou opravdu tlustých rámečků, které lemují displej. Tak tlusté rámečky nejsou moc atraktivní.

Co se týče dalších informací, ty bohužel neznáme. V telefonu by mohl být stejný procesor jako v Galaxy A70, tedy Snapdragon 675, ale těžko říct. Nicméně, výkonu očekávat moc nemůžeme, jelikož se má jednat o opravdu levnější model. U Samsungu ale nikdy nevíme, jak telefony nacení. Většinou jsou dražší, než stejně výkonná konkurence.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.