Sony údajně vrací peníze hráčům za digitální verzi Anthem Zrovna od Sony by tohle nikdo nečekal

04.03.2019 16:11 / od Michal Šrajer
Xiaomi Mi 9
  • Očekávaná hra Anthem zažívá skutečně velice špatný start
  • Nespočet hráčů si stěžuje nejen na výslednou kvalitu hry, ale především na četné chyby a pádání
  • Situace je očividně na tolik špatná, že Sony vrací majitelům digitálních kopií obratem peníze zpět

Na Anthem od BioWare se nespočet hráčů po celém světě třásl nedočkavostí, avšak hra nakonec nesplnila ani zdaleka mnohá očekávání. Tento typ online stříleček, jež jsou koncipovány spíše jako služba na více let, mají většinou ze začátku potíže, ale start Anthem se dá považovat za menší katastrofu. Hra nesklidila valná hodnocení od kritiků a fanoušci jí dávají zabrat ještě víc. Spousta částí hry prezentovaných v trailerech chybí, všudypřítomný loading je i po patchy stále nekonečný a není zde ani mnoho obsahu. Nemluvě o četných problémech s bugy, nestabilitou a častými pády hry na PS4 a Xboxu.  

A to se nebavíme jen o “běžném” spadnutí hry, kdy se vám třeba jen sekne a vypne, čímž se dostanete na PS4 třeba zpět na domovskou obrazovku. To se děje sice často, ale není to ani zdaleka nejhorší. Hráči píší na Reddit často o případech, kdy se hra sekla takovým způsobem, že bylo nutné vytáhnout konzoli ze zásuvky. Případně se stává, že spadnutí hry zapříčiní rovnou vypnutí celé konzole.  

To jsou velice závažné problémy a minimálně Sony si je toho podle všeho vědomo. Sice to není nikde oficiálně psáno, ale spousta lidí na Reddit píše, že je prý velice snadné dostat od Sony své peníze za digitální kopii Anthem zpět. Stačí napsat na oficiální podporu Sony PlayStation, popsat své potíže s pády hry a obratem dostane své peníze do 15 minut zpět.  

Takové řešení vrácení peněz za digitální kopie hry je přitom obzvláště pro Sony vcelku netypické. Právě Sony má totiž velice striktní politiku, kdy můžete dostat zpět své peníze pouze u her, které jste si na PSN zakoupili, ale ještě jste je nestáhli. Avšak jakmile kliknete na tlačítko “Stáhnout”, tak vám nárok na vrácení okamžitě zmizí. Očividně je na tom ovšem Anthem tak špatně, že Sony muselo nějakým způsobem zareagovat, což je dobrá zpráva pro naštvané hráče Anthem na PlayStationu. Špatná zpráva je to ale pro BioWare, které se tak dostává s touto hrou do stále větších potíží a už ani ty peníze jim nezůstanou


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.