Sony spojuje síly s Meizu, aby mohly dostat Xperie funkce a aplikace z nadstavby Flyme Na první pohled zvláštní

15. říjen 2021
1 min. čtení
0 videí

Diskuze k článku...

0 komentářů
  • cellbreaker-16. říjen 2021

    ..kdeže je druhdy Velký Hrdý Samuraj aneb GLOBÁLNÍ LEADER SPOTŘEBKY... :( Dnes už jeho stále více ZACHÁZEJÍCÍ SLÁVU drží nad vodou prakticky jen PLAYSTATION a trochu ještě FOŤÁKY, leč ty stále slábnou - loni to bylo dle Nikkei procentuálně sice relativně hezkých 22,1% trhu (Canon 47,9; Nikon 13,7; Fuji Film 5,6; Panasonic 4,4) jenže z pouhých 8,85M ks tj. už jen 1,96M tzn. 163,3k měsíčně... Na počet si tedy mobily vedly lépe - dle Statista 2,9M tj. 241,6k/měs., jenže samozřejmě při mnohem nižších maržích a tedy i zisku. No alespoň, že PS5 se daří o poznání lépe, ke konci 07/21 jich dodali již 10M :) ..pro pořádek, nové Xboxy (X+S) byly ke konci 06/21 na metě 6,5M /// Jenže když to srovnáme kupř. s Apple, který v 2020 s NEKŘESŤANSKÝMI MARŽEMI/ZISKY prodal m.j. 194M iPhonů - tedy ročních 2,9M Soňáků dodal Apple za 5 a půl dne ;), 71M iPadů, 20M Maců, 43M Watch a 110M AirPodů je hned jasné, kdo že je tu pověstný David :/ Pokud by někdo chtěl vidět setrvalý komplexní úpadek bývalého giganta, tak zde je VELMI SMUTNÝ graf SONY za posledních 8 let https://www.statista.com/statistics/222370/unit-sales-of-sonys-consumer-electronics-by-category/

    Odpovědět 
  • netije-15. říjen 2021

    Hmm... v kazdom pripade, posledne asi dva alebo tri updaty Xperia 1ii sa zrazu zacali menit ikonky v systemovom menu + niektore systemove dialogy maju ine farby a aj tvar zacina byt gulatejsi v rohoch. Nieco sa tam deje.

    Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.