Sony představilo nová bezdrátová sluchátka WF-XB700 a WH-CH710N Předpokládáme, že budou opět dobrá

20. duben 2020
1 min. čtení
0 videí
foto:  Sony
  • Japonská společnost Sony představila další dva modely ze svých bezdrátových sluchátek.
  • Tentokrát se jedná o modely WF-XB700 a WH-CH710N.

"Jsme hrdí na to, že můžeme představit nejčerstvější inovace společnosti Sony z oblasti audia. Při jejich konstrukci jsme měli v mysli naše věrné zákazníky a nové modely nabízejí další možnosti, jak si můžete vychutnat technologii Extra Bass od Sony, a také nejvýkonnější odstranění okolního hluku ve své třídě," vyjádřil se Mike Fasulo, prezident a provozní ředitel divize Sony Electronics pro Severní Ameriku. 

Reklama

WF-XB70

Sluchátka XB700 mají mít krásně čisté vokály a bohatý zvuk. Jedná se samozřejmě o bezdrátová sluchátka, která připojíte k telefonu pomocí Bluetooth. Nejedná se o žádná master & slave sluchátka, takže jde signál současně do obou sluchátek, čímž je stabilnější připojení a také téměř neznatelná latence při sledování videa. 

Sluchátka jsou také ergonomicky tvarovaná, takže by měla v uších sedět daleko lépe než klasické špunty, a hlavně by vás neměly bolet po chvíli uši. Díky nabíjecímu pouzdru můžete poslouchat až 18 hodin a za zhruba deset minut se sluchátka dobijí na celou hodinu přehrávání hudby. Samozřejmě nechybí odolnost IPX4, takže stříkající voda či pot vám sluchátka nezničí.

Na sluchátcích jsou i tlačítka, pomocí kterých můžete ovládat přehrávání, procházet skladby nebo měnit hlasitost. No a samozřejmě ovládat i hlasového asistenta. Co se týče cenovky, WF-XB700 budou dostupná během dubna v modré a černé variantě za 3999 korun.


WH-CH710N

Náhlavní sluchátka CH710N se zaměřují na odstranění okolního hluku pomocí umělé inteligence (AINC). Ta stále analyzuje rušivé zvuky z okolí a automaticky vybírá nejefektivnější režim tak, abyste nebyli ničím rušeni. O zachycení oněch zvuků se starají duální mikrofony. Pomocí sluchátek můžete také streamovat hudbu prostřednictvím NFC, což se občas může hodit. Skvělou zprávou je však doba přehrávání až 35 hodin na jedno nabití. Za deset minut nabíjení navíc opět získáte až jednu hodinu přehrávání.

Sluchátka mají měkké oválné náušníky, takže vás určitě nebudou bolet z dlouhého poslechu uši, což je u sluchátek hodně zásadní. Jsou zde také otočné klouby, takže budou sluchátka kopírovat tvar vaší hlavy. No a ovládací tlačítka na bocích jsou již samozřejmostí.

CH710N budou dostupná během dubna v černé, modré a šedé barvě za 4 150 korun.

Reklama


Reklama

Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.