88g, 14,3mm tloušťka
Pam. karta microSD100GB uživ. paměti,
| KONSTRUKCE | 95,8 mm, 52,8 mm, 14,3 mm |
| PAMĚŤ | uživ. paměť 100 GB |
| DISPLEJ | 3 " |
| STAV | Nový |
| KONSTRUKCE | Dotyková |
| HMOTNOST | 88 g |
| VÝŠKA | 95,8 mm |
| ŠÍŘKA | 52,8 mm |
| HLOUBKA | 14,3 mm |
| POČET JADER PROCESORU | 1 |
| UŽIVATELSKÁ PAMĚŤ | 100 GB |
| PAMĚŤOVÁ KARTA | microSD |
| KAPACITA BATERIE | 950 mAh |
| SYSTÉMOVÝ KONEKTOR | micro USB |
| BLUETOOTH | Ano |
| WI-FI | Ano |
| KONEKTOR JACK 3,5MM | Ano |
| STEREO REPRODUKTORY | Ano |
| FM RÁDIO | Ano |
| TYP SIM | miniSIM (standardní) |
| ÚHLOPŘÍČKA DISPLEJE | 3 " |
| ROZLIŠENÍ DISPLEJE | 240 x 400 bodů |
| TECHNOLOGIE DISPLEJE | TFT |
| ROZLIŠENÍ HLAVNÍHO ZADNÍHO FOTOAPARÁTU | 3,2 Mpx |
| ROZLIŠENÍ VIDEA | 640 x 480 |
| ČESKÁ LOKALIZACE | Ano |
Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.
Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.
V případě
opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?
Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Aby naše webové stránky fungovaly správně, našli jste na nich, co hledáte, ušetřili spoustu času a nezobrazovaly se vám věci, které Vás nezajímají, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči.