Soli radar by se mohl přestěhovat z telefonů do hodinek Pixel Watch Opět jsou zde snové Pixel Watch

19.05.2020 17:30 / od Honza Nuc
foto:  Google foto:  Google
  • Nové hodinky od Googlu by mohly mít ovládání pomocí gest. Podle nového patentu na tom totiž americký technologický gigant pracuje.
  • Prozatím není jasné, zda se bude jednat o funkci čistě pro Pixel Watch, případně bude zabudovaná v operačním systému Wear OS.

O chytrých hodinkách Pixel Watch od Googlu slýcháme s pravidelností každého půl roku. Vždycky se hovoří o tom, že bychom je měli vidět už ten daný rok a budou mít tyto a tamty funkce a kdo ví co ještě. Prozatím ale Google žádné hodinky neukázal, všechno jsou jen nepotvrzené informace a dohady. Všechno, co máme, jsou jen určité náznaky, podle kterých můžeme právě odhadovat, jak něco bude. 

Je tedy docela možné, že bychom se mohli dočkat Pixel Watch se Soli radarem z telefonů Pixel, který by snímal gesta ruky, pomocí nichž by se uživatelé mohli pohybovat v systému wear OS. Nápad na takové ovládání má dokazovat patent, jež vidíte pod článkem. Neříkám, že by takové ovládání nebylo dobré, ale nejsem si jistý, jak spolehlivě by fungovalo. Přece jen i ovládání gesty u Pixelu 4 není vždy dokonalé. Na hodinkách by se muselo hodně zapracovat. A popravdě ani moc nevěřím Googlu samotnému, že někdy vůbec chytré hodinky vydá.

Sice v minulém roce udělal obrovskou akvizici společnosti Fitbit, jež chytré hodinky a náramky vyrábí, ale od té doby je opět ticho po pěšině. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.