Solární nabíjení není problém. Garmin ho přidává do svých hodinek Pravé hodinky do divočiny

08.07.2020 16:00 / od Honza Nuc
foto:  garmin.com
  • Chytré hodinky jsou stále na vzestupu a každoročně se jich hodně prodá. Mají však jeden zásadní nedostatek a tím je baterie.
  • Chytré hodinky většinou vydrží dny, maximálně pár týdnů. Hodinky od Garminu vydrží maximálně čtrnáct dní, ale to by se zřejmě změní.

Garmin totiž představil nové hodinky ze série Solar, které mají solární panely, díky kterým se nabíjejí. Cíl je jednoduchý. Hodinky by měly na ruce vydržet tak dlouho, dokud to jen jde. Uživatel by tedy neměl myslet na to, že musí hodinky nabíjet, ale prostě vyrazit z domu, práce, ze stanu či hotelu a užívat si okolní svět a funkce, které mu hodinky nabízejí. Nemá se stresovat docházející baterií. To je celá filozofie nové série, která je i správná. V recenzích si totiž často stěžujeme na výdrž baterie u chytrých hodinek, které často nevydrží ani dva dny. Garminy jsou na tom často nejlépe s velkou výdrží. Také si ale za ně připlatíte více pěněz.

V nabídce jsou hodinky Fenix 6S a 6S Pro. Klasický model nabídne až devět dní výdrže na baterii, ale díky solárnímu panelu můžete výdrž zvýšit až o polovinu. Model Pro pak má vydržet až čtrnáct dní a solární panel jim dodá ještě dva dny výdrže navíc. Oba dva modely mají módy pro surfování, cyklistiku v horách nebo lezeckou stěnu.

Garmin ale doplnil i řadu Instinct, Ouatix a Tactix. Každá má nyní modely se solárním nabíjením. Pokud by vás takové hodinky zajímaly, můžete se samozřejmě podívat na oficiální stránky výrobce.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.