Sláva! Xperia 5 Plus by měla dostat konečně velkou baterii Děkujme 4K displeji a 5G

28.01.2020 12:09 / od Michal Šrajer
foto:  Sony
  • Nadcházející vlajková loď od Sony by měla nabídnout konečně pořádnou baterii.
  • Dle uniklé fotografie se dostane kapacita na krásných 4400 mAh.

Xperia 1 byla loni po dlouhé době skutečně hodně povedený smartphone od Sony, který razantně vylepšil dlouho žádané fotoaparáty. Pořád měl však telefon dva problémy - vysokou cenu a malou baterii. A minimálně jeden z těchto problémů se chystá Sony údajně s novou Xperií 5 Plus napravit. Bloger z Japonska totiž upozornil na uniklou fotku akumulátoru Sony, který má být určen právě pro nadcházející vlajkovou loď, jež se představí na veletrhu MWC.

Fotografie není moc kvalitní, takže toho moc vyčíst nelze, ale ten nejdůležitější parametr je jasně čitelný. Jedná se o akumulátor s kapacitou 4400 mAh. To by byla největší baterie, jakou kdy vlajková Xperie dostala a je už na čase. Obzvláště s velkým 6,6palcovým 4K OLED displejem, který má Xperia 5 Plus mít. Především po snížení rozlišení na Full HD a společně s ukázkovou optimalizací Sony by mohl mít telefon výborný výdrž.

Zatím není jasně, jak přesně se bude nová vlajka jmenovat. Nejpravděpodobnější je Xperia 5 Plus, ale jsou tu také možnosti jako Xperia 1.1, Xperia 1.2, Xperia 2 či má nejoblíbenější možnost Xperia 1 Mark II, ale toho se zaručeně nedočkáme. V každém případě bude tento telefon velkou baterie potřebovat. Pod zmiňovaným displejem najdeme totiž také Snapdragon 865 s 12 GB RAM a především 5G, které baterii ždíme rekordním tempem. A jen taková zajímavost na závěr, všimli jste si, že Xperia 1 měla 3300mAh baterie a její nástupce má mít nyní opět hezkých 4400mAh? Krásná konzistence.Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.