Skoro každý časopis v Indii má obálku vyfocenou pomocí OnePlus 7 Pro Fotky jsou opravdu nádherné

03.05.2019 14:58 / od Honza Nuc
/Photos/xiaomi_mi_8_lite_foto__23_.jpg
  • Dva indické magiazíny mají titulní strany vyfocené pomocí OnePlus 7 Pro
  • Pokud OnePlus opravdu nepoužilo žádné úpravy fotek, jedná se o fantastický fotoaparát

Představení OnePlus 7 a OnePlus 7 Pro se blíží a tak je jasné, že o telefonech slyšíme čím dál více. Společnost OnePlus začala na sociálních sítích oba telefony více promovat a dokonce uzavřela spolupráci s indickými magazíny Harper´s Bazaar a GQ India. Nejnovější obálky obou magazínů totiž vyfotili právě telefonem OnePlus 7 Pro a společnost tak demonstruje to, co nový telefon umí. Na obálce Harper´s Bazaar je známá indická herečka a aktivistka Jameela Jamil a na obálce GQ India herec Rajkummar Rao. OnePlus tvrdí, že fotky nebyly nijak upravované a jsou bez filtrů. Otázkou zůstává, jestli fotografie fotili na automatický režim, nebo upravili nastavení fotoaparátu přímo v aplikaci tak, aby fotka vypadala co nejlépe. Ať už tak či onak, fotky jsou dost působivé.


OnePlus 7 Pro má mít 48 megapixelovou hlavní kameru a k tomu 8 megapixelový teleobjektiv a 16 megapixolový širokoúhlý objektiv. Představení nových modelů má být už 14. května a my jsme hodně zvědaví na slibovaný 90 Hz displej a také na zmiňovaný fotoaparát. Cenovka za klasické OnePlus 7 Pro se mají pohybovat v rozmezí od 700 do 820 €, což je podstatně více, než jsou majitelé OnePlus zvyklí. Více o specifikacích nových OnePlus 7 a 7 Pro si můžete přečíst v našem předchozím článku.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.