Sharp nám přináší Aquos R3 se 120Hz QuadHD+ displejem a duálním notchem Telefon se dvěma výřezy

10.05.2019 17:31 / od Honza Nuc
JBL PartyBox 300
  • Ve světě mobilů málo známá značka Sharp bude prodávat svůj další telefon
  • Ten zaujme především dvěma výřezy na spodní a horní straně zařízení

Výrobci mobilních telefonů začali do svých telefonů před nějakou dobou dávat výřezy, aby zařízení měla co největší plochu displeje s co nejmenšími rámečky. Za pár let se výřezy transformovaly do velkých výřezů a těch menších, kapkovitých výřezů a dokonce průstřelů. Společnost Sharp se rozhodla jít cestou jako Essential Phone a má podobný výřez pro přední kamerku na horní straně zařízení u svého nového telefonu Sharp Aquos R3. Co je však překvapivé je to, že Sharp Aquos R3výřez také na spodní straně telefonu, ve které je umístěné tlačítko se čtečkou otisků prstů.To je dost neobvyklé řešení a telefon tak vypadá celkem zvláštně. Důležité je ale zmínit, že Sharp udělal stejnou věc už dříve u telefonu Aquos R2 Compact, takže pro znalce značky to není žádné překvapení. 

Sharp Aquos R3 nabízí ale dobrou výbavu v podobě procesoru Snapdragon 855, 6GB RAM a 128GB interního úložiště. Co určitě potěší je 120 Hz Quad HD+ displej, což je stejný displej, jako má herní telefon Razer Phone. Zobrazovač tak nabídne co nejplynulejší interakci a lepší pocit z hraní her. Za zmínku stojí i fotoaparáty na zadní straně. Ten hlavní má 20 megapixelů se světelností f/1.7 a druhý je širokoúhlý a zachycuje 125°. Přední kamera má potom 16 megapixelů. 

Telefon se má prodávat pouze v Japonsku, takže pokud se vám telefon s dvěma výřezy zalíbil, budete si muset nechat zajít chuť. Nebo případě zapátrat v japonských obchodech. Každopádně zatím neznáme ani cenu, kterou Sharp ještě nezveřejnil.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.