Seznamte se do detailu se zatím neoznámenými telefony Galaxy A pro letošní rok Další velký únik jen dva dny po Galaxy S10

15.02.2019 14:00 / od Michal Šrajer
Huawei Watch GT 2
  • Již dříve jsme se dozvěděli, že letos se dočkáme modelů Galaxy A50, Galaxy A30 a Galaxy A10
  • Nyní ovšem unikla kompletně celá tabulka specifikací pro všechny tří modely
  • Už nám chybí pouze datum představení a ceny

Samsungu se v poslední době nedaří. Nejprve před dvěma dny unikly kompletní specifikace vlajkových modelů Galaxy S10 a dnes přichází na řadu střední třída. Zatím nevíme, kdy se má rodinka tří telefonů Galaxy A představit, ale už si o nich můžeme udělat jasnou představu.  

Nejvybavenější Galaxy A50 má mít 6,4palcový Full HD+ sAMOLED displej se čtečkou otisků prstů přímo v něm. Tělo bude z lesklého plastu a notch maličkatý do tvaru písmene “U”. Fotoaparát má mít hlavní 25Mpx senzor (f/1.7), druhý 8Mpx širokoúhlý objektiv (f/2.4) a třetí 5Mpx senzor pro rozmazání pozadí. Procesorem je nový Exynos 9610, nechybí 4/6 GB RAM či 64/128GB úložiště. Slot pro microSD karty je na místě, stejně jako trojitý slot, 4000mAh baterie s USB-C a 15W nabíjením.  

Nižší Galaxy A30 se má rovněž plastové tělo, úplně stejný displej, ale čtečka otisků už bude na zádech. Už je zde jen duální foťák s hlavním 16Mpx snímačem /f/1.9) a 5Mpx širokoúhlým objektivem (f/2.2). Procesorem je Exynos 7904, RAM má 3/4 GB a úložiště zase 32/64 GB + microSD karta. Baterie je stejně velká a USB-C také nezmizelo. 

Třetím je poté model Galaxy A10. I ten je plastový, ale má už jen 6,2palcový HD+ IPS displej s malých výřezem ve tvaru “V”. Je zde jeden 13Mpx fotoaparát (f/1.9), procesorem se stal Exynos 7884B, jsou zde 3 GB RAM a 32 GB úložiště. Baterie má stále 4000 mAh, ale už se dobíjí skrz normální microUSB a čtečka otisků prstů je pryč. 

Takto na papíře vypadá celá rodinka velice slibně, ale ještě neznáme cenu, které bude stěžejní. Avšak pokud dostanou telefony do vínku stejně zajímavou a agresivní cenovku jako Galaxy M20, tak se máme skutečně na co těšit. Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.