Seznam přichystal ve spolupráci se Samsungem speciální edici Galaxy A40 Bude zajímavé sledovat, jestli bude o telefon zájem

26.04.2019 15:35 / od Honza Nuc
JBL PartyBox 300
  • Společnost Seznam se rozhodla pro spolupráci se Samsungem
  • Nový Galaxy A40 tak bude nabízen i v limitované Seznam verzi
  • V zařízení tak budou všechny

Společnost Seznam.cz připravuje ve spolupráci se Samsungem telefon založený na "seznamáckých" službách. Tím telefonem bude Samsung Galaxy A40, ve kterém budou moci zákazníci využívat veškerých služeb Seznamu jako Mapy.cz, Email.cz nebo zpravodajský server Seznam Zprávy.

"Je naším dlouhodbým cílem dostat se s našimi službami a aplikacemi do co nejčastějšího kontaktu s uživatelem. Proto hledáme způsoby umožňující nám přítomnost v mobilech, které dnes mají všichni téměř neustále u sebe," vysvětlil Pavel Zima, předseda představenstva Seznam.cz. 

Podle Seznamu budou v telefonu předinstalované všechny dostupné služby společnosti - Emailc.z, Mapy.cz, Jízdní řády, Novinky.cz, Sport.cz, Seznam Zprávy, TV program, Televizeseznam.cz, Pohádky, Kupi.cz, Zboží.cz, Proženy.cz, Garáž.cz, Super.cz, Sauto.cz, Sreality.cz a Sbazar.cz. Při přihlášení do telefonu účtem od Seznamu se zalogují všechny tyto aplikace a bude je možné využívat. 

Samsung Galaxy A40 má Infinity-U displej s 5,9 palcovým displejem a běží na systému Android 9 Pie v kombinaci se 4 GB operační paměti a 64 GB uživatelské paměti. Uvnitř tepe Exynos 7904, baterie 3 100 mAh a fotoaparáty nabídnou vepředu 25 megapixelů a vzadu 16+2 megapixely.

Podle Tomáše Balíka, ředitele mobilní divize Samsungu, se od sebe klasická a "seznamácká" verze telefonu lišit nebudou, ani cenou. "Rozdíly uvidí zákazníci až po zapnutí telefonu, ve variantě od Seznamu budou totiž automaticky dostupné mobilní aplikace a služby Společnosti," řekl Balík.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.