Šéf Samsungu prozradil jméno dalšího ohebného telefonu a rozpovídal se o Galaxy S20 A reklamu bude dělat Orlando Bloom...

10.01.2020 13:42 / od Honza Nuc
JBL BAR 5.1
  • Společnost Samsung na veletrhu CES uspořádala soukromou schůzku s partnery firmy, kterým ukázala ještě nepředstavené produkty.
  • Mezi nimi byl i druhý ohebný telefon, u kterého už prezident společnost DJ Koh sdělil i jeho oficiální jméno.

Podobné tajné schůzky pořádal Samsung už v minulosti, takže se nejedná o žádné překvapení. Tím však může být oficiální název ohebného telefonu, kterým jsme doposud nazývali jako Samsung Galaxy Fold 2. Podle šéfa Samsungu DJ Koha se má další ohebné zařízení jmenovat Galaxy Bloom. Potvrzuje to i rozmazaná fotografie, která z jednání unikla.

Samsung podle všeho plánuje Galaxy Bloom šířit především na ženské zákaznice. Inspirace tvaru i vzhledu prý vzešla z pudřenky od kosmetické společnosti Lancome, na což se můžete ostatně podívat na obrázku pod článkem. Uvidíme, jestli strategie jihokorejského výrobce opravdu na ženy zapůsobí a bude vyšší podíl ženských kupujících, než-li mužských. Galaxy Bloom má mít oproti předchozí verzi namísto plastové fólie chránící displej tenké sklo. Neměli bychom se tak dočkat takových problémů jako u prvního Galaxy Foldu (více v článku Samsung má problém. Jeho ohebnému telefonu selhává displej).

DJ Koh na schůzce dále potvrdil, že nová řada vlajkových telefonů se opravdu bude jmenovat Galaxy S20, konkrétně s modely S20, S20+ a S20 Ultra. Samsung tím chce oslavit vstup do nového desetiletí. Galaxy S20 Ultra má mít dle dostupných informací 108Mpx hlavní fotoaparát a také stonásobný zoom. Všechny tři modely mají mít nejvýkonnější procesor Snapdragon 865 s podporou 5G sítí a také možnost nahrávat 8K video.
Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.