Schované komiksové filtry na iPhonu Jak je najít a jak je používat

23.10.2018 07:00 / od Petr Hudec
JBL PartyBox 300

S novým iOS 12 představil Apple nové Memoji, s kterými si můžete vytvořit vlastního avatara a následně jej využívat třeba ve zprávách a rozanimovat váš obličej.V iOS 12 jsou ale k dispozici také nové foto filtry, jenž ozvláštní staré nudné filtry, které znáte z předchozích verzí tohoto operačního systému. Nové Memoji bohužel podporují pouze novější iPhone X, XS, XS Max nebo XR, ale komiksové foto filtry můžete rozběhnout i na starších iPhonech. Bohužel však nepochopitelně na ně nenarazíte ve foto aplikaci.

Kde najít nové komiksové foto filtry?

Stejně jako Memoji, je najdete v aplikaci Zprávy. Proč je Apple nedal i do klasické aplikace fotek se můžeme jen domnívat. V každém případě si komiksovou verzi sebe sama můžete pořídit přímo fotoaparátem a pak si obrázek buď uložit nebo jej rovnou někomu odeslat.

Jak na iOS filtry

Abyste se dostali k novým filtrům, stačí otevřít aplikaci Zprávy a začněte psát jakoukoli zprávu, nebo dejte odpověď někomu. Stiskněte aplikaci fotoaparátu a následně vlevo dole ikonu fotogalerie. Poté stiskněte ikonu tří barevných bublin a jste ve fotofiltrech, kde si již můžete vybírat z připravených komiksových filtrů, které nejsou zahrnuté ve standardní aplikaci Fotky.

Vyberte si kterýkoli filtr a klepnutím na malé "X" uzavřete šuplík filtrů. Následně stiskem spouště fotoaparátu udělejte fotku a modrou šipkou fotku můžete rovnou odeslat, nebo klepněte na tlačítko Done/Hotov, čímž si ji přidáte do textové zprávy pro pozdější odeslání.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.