Satya Nadella používá ohebný Surface Duo. Na schůzce ho vytáhl z kapsy Těšíme se, až vyjde

13.01.2020 15:57 / od Honza Nuc
foto:  Microsoft
  • Surface Duo je jedním z ambiciózním projektů Microsoftu s dvěma displeji a operačním systémem Android.
  • Microsoft zřejmě zařízení hodně věří, protože ředitel Microsoftu Satya Nadella používá Surface Duo na denní bázi.

Microsoft ukázal zařízení Surface Duo společně se Surface Neo už v minulém roce (více v našem článku) a v redakci jsme se shodli, že zařízení vypadají opravdu hodně dobře. Americký gigant si přitom nechce hrát na extrémního inovátora a nepředstaví zařízení s ohebným displejem, nýbrž jen duální obrazovku. Surface Duo tak vypadá spíše jako knížka, kterou rozevřete a máte dva oddělené displeje, se kterými můžete pracovat. Jako pracovní nástroj se mi jeví taková varianta jako daleko lepší, než-li klasický ohebné zařízení podobné třeba Samsung Galaxy Foldu.

Byli jsme na začátku trošku nejistí, neboť víme, že Microsoft často projekty uvrhne do propadliště dějin a vůbec je nevydá. U Surface Duo (potažmo Neo) je ale velká pravděpodobnost, že na konci roku 2020 opravdu půjdou do prodeje. Ředitel společnosti Satya Nadella totiž Surface Duo používá. O informaci s fotografií se podělil na sociální síti Twitter Brian Sozzi, editor webu Yahoo Finance. Sozzi napsal, že Satya Nadella vytáhl Surface Duo z kapsy. Prostě jako klasický telefon.

My se tak v redakci nemůžeme dočkat, až zařízení na konci roku konečně vyjde, nebo alespoň až budou k dispozici videa ukazující, co všechno Surface Duo umí. Není jisté, zda se bude prodávat i v České republice, ale pravděpodobně ne. V tomto případě by ale při koupi stačilo zavolat na české zastoupení Microsoftu, kde vám produkt zašlou z jakékoliv země. Ostatně, tak to funguje i u stávajících zařízení od Microsoftu.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.