Samsung zřejmě představí ještě levnější variantu telefonu Galaxy Note 10 Přichází malá revoluce v řadě Note?

10.10.2019 14:10 / od Honza Nuc
JBL PartyBox 300
  • Není to dlouho, co Samsung začal prodávat modely z řady Galaxy Note s pořadovým číslem deset.
  • Nyní se dozvídáme, že jihokorejská společnost zřejmě chystá levnější model Galaxy Note 10 v černé a červené barevné variantě.
  • Spekuluje se taktéž, že by mohl být telefon představený v únoru společně s telefony Galaxy S11 a S11+.

Prozatím se jen odhaduje, kdy by mohl Samsung telefon představit. Buď to tedy bude už před letošními Vánoci, případně až v tom únoru před veletrhem MWC 2020 v Barceloně. Je dost možné, že levnější Note 10 by nakonec mohl patřit do nové rodiny telefonů, která spojí řady Galaxy Note a Galaxy S v jednu, o čemž už se chvíli mluví. Nová řada by se měla údajně jmenovat Galaxy One. Jméne nové řady by tak značilo, že se právě dvě řady spojí v jedno.

Pokud by to tak opravdu bylo, je několik variant, jak by mohly telefony vypadat. V redakci to odhadujeme tak, že nejlevnější model by nabízel ne tak výkonný hardware, tři objektivy, nezaoblený design a hlavně S-Pen pro ty, kteří by dotykové pero chtěli, ale nechtějí utrácet za vlajkovou loď. Klasický model, nazývejme ho teď Galaxy S11, by byl klasický "eskové" řady a potom Galaxy S11+ by mohl mít opět navíc S-Pen. Samozřejmě se jedná o pouhý odhad, ale takto by to dávalo smysl. Dostat S-Pen i do levnějšího segmentu zařízení a zároveň ho zachovat v tom nejdražším segmentu na vrcholu. Uživatelé telefonů Galaxy Note byli vždycky zvyklí na to, že tyto telefony mají větší displeje, proto by výše popsaná možnost nemusela být až tak nereálná. 

Ještě je důležité zmínit, že Samsung vyrobil už v minulosti levnější variantu modelu Galaxy Note. Jednalo se konkrétně o Galaxy Note 3 Neo, který měl taktéž S-Pen, ale nabízel horší displej, menší paměť a horší fotoaparáty. Samozřejmě byl rozdíl i v procesoru, který byl méně výkonný v porovnání s klasickou verzí.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.