Samsung už prý prodal milion kusů ohebného telefonu Galaxy Fold Po problémech se zadařilo

13.12.2019 16:27 / od Honza Nuc
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
  • První ohebný telefon od jihokorejského výrobce Samsung Galaxy Fold měl zpočátku několik problémů, které zdržely jeho cestu na trh.
  • I přesto však Samsung hlásí, že již prodal milion kusů revolučního zařízení a i když se může zdát, že to není mnoho, je to vlastně úspěch.

Za úspěch se dá označit už jen to, že tak drahý telefon (u nás stojí přes 50 tisíc korun) si zakoupilo tolik zákazníků. Především se však jedná o jiný druh úspěchu. Samsung Galaxy Fold není dokonalé zařízení. Už v momentě, kdy Samsung rozeslal telefon prvním novinářům k testování, se objevily první problémy. Telefonu začal selhávat při používání displej a Samsung telefony opět stáhl zpátky. Avizované datum prodeje se odložilo o několik měsíců a opravené verze jsme se dočkali až v září.

Nakonec to vypadá, že se Samsungu veškeré problémy podařilo zažehnat. I přesto však považuji nynější majitele Foldu za odvážlivce, kteří se nebáli jít do nové technologie a do prvního ohebného telefonu (Royole Flexpai počítat nebudeme), který na trh dorazil. Ještě k tomu musíme uvážit fakt, že Galaxy Fold prostě není zcela vyladěným telefonem a těžko říct, jak to s ním bude po ročním používání.

V tomto ohledu je tedy jeden milion prodaných kusů opravdu dobrý výsledek, který možná ani sám Samsung neočekával. Výsledky očividně jihokorejskou společnost nabudily, protože v příštím roce máme spatřit další ohebný telefon z jeho dílny. Tentokrát by se mělo jednat o takzvané véčko, které má být dokonce podstatně levnější s cenovkou okolo 23 - 24 tisíc korun.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.