Samsung už neřeší úniky. Ukázal Galaxy Z Flip v traileru ještě před představením V podstatě žádné překvapení

11.02.2020 09:20 / od Honza Nuc
foto:  Samsung foto:  Samsung
  • Jihokorejský Samsung představí nová vlajková zařízení z řady Galaxy S20 už dnes. Společnost se chystá ukázat také nový ohebný telefon.
  • Galaxy Z Flip, jak se zařízení jmenuje, se však objevilo už při předávání filmových Oscarů v reklamě. Dříve uniklé obrázky jsou tak tímto potvrzené.

Díky zveřejněné reklamě máme ucelenou představu o tom, jak bude Galaxy Z Flip vypadat. Popravdě, žádné překvapení se nekoná, neboť všechny dřívější úniky byly pravdivé a bude se jednat opravdu o véčko s malým displejem, jež bude při zavřeném stavu ukazovat notifikace. Také jsou potvrzené dvě barevné varianty, tedy černá a růžová. 

Nově se však díky videu dozvídáme, že se bude dát telefon používat i v polouzavřeném stavu. To znamená, že pokud s někým uskutečníte videohovor, můžete mít položený telefon na stole a přitom pohodlně sedět opření v křesle a polovinu telefonu s přední kamerkou si nastavíte tak, jak zrovna potřebujete. 

Co se týče specifikací telefonu, očekáváme procesor Snapragon 855 Plus v kombinaci s 8GB operační pamětí a 256GB vnitřním úložištěm. Cenovka telefonu má být téměř dvakrát více, než se na začátku spekulovalo. Původně se objevily informace o tom, že by mohl telefon stát 845 dolarů, nakonec má stát 1980 dolarů, tedy zhruba 45 tisíc korun bez daně.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.