Samsung ukázal koncept ohebného telefonu ve stylu véček. Vypadá skvěle Nám se tedy dost líbí

30.10.2019 15:48 / od Honza Nuc
JBL PartyBox 300
  • Vypadá to, že ohebný telefon od společnosti Samsung - model Galaxy Fold, byl pouhým začátkem.
  • Jihokorejský výrobce totiž na YouTube nahrál video, ve kterém ukazuje nový koncept ohebného telefonu, jež pravděpodobně chystá.

"S představením telefonu Galaxy Fold vytvořil Samsung první mobilní zážitek tohoto druhu, který je více než samo ohebné zařízení. Samsung společně se stovkami vývojářů a partnerů vytvořil celý ohebný ekosystém, který stále roste a vytváří nové možnosti mobilních zážitků," popsal Samsung pod videem.

Na videu lze jasně vidět, jakým směrem se chce jihokorejský výrobce vydat. Jako první představil Samsung ohebný telefon, který se otevíral podobně jako kniha. Druhý model je ale poněkud jiný a připomíná spíše klasická "véčka" a tedy i chystaný ohebný telefon Motorola RAZR, jež má dorazit snad ještě letos.

Prozatím z videa není vidět mnoho. Je jasné, že po otevření véčka se objeví velký displej, ale už není vidět, zda bude k dispozici nějaký menší displej při zavřeném stavu. Každopádně vypadá chystaný telefon opravdu hezky a uvítal bych ho daleko více, než klasický Galaxy Fold.

To mi ještě připomíná, že neznáme ani jméno, které by mohlo nové zařízení nést. Spekuluje se však, že by mohl Samsung zařízení představit už příští rok v březnu a teoreticky bychom nějaké náznaky mohli zahlédnout už na veletrhu MWC 2020 v Barceloně.Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.