Samsung představil chytré hodinky Galaxy Watch Active 2 s líbivým designem Pohledné hodinky s mnoha funkcemi

06.08.2019 12:51 / od Honza Nuc
Xiaomi Mi 9
  • Samsung v pondělí představil nové chytré hodinky označené jako Galaxy Watch Active 2.
  • Jak už název napovídá, jsou určené hlavně na sport, ale přitom nabízí krásný design.

"Trh s chytrými hodinkami rychle rostě a společnost Samsung s nadšením neustále novým a vizionářským způsobem rozšiřuje svou nabídku," řekl DJ Koh, prezident a generální ředitel divzie IT & Mobile Communications společnosti Samsung. "S hodinkami Galaxy Watch Active 2 jsme vytvořili zařízení, které spotřebitelům umožní převzít kontrolu nad svým zdravím i tělesnou a duševní pohodou a bezproblémově přecházet mezi jednotlivými zařízeními a využívat spojení napříčc celým ekosystémem Samsung Galaxy, což jejich život zlepší a zjednoduší," dodal Koh.

Samsung Galaxy Watch Active 2 se prodávají ve dvou velikostech  (44 mm a 40 mm) a ve dvou stylech, tedy v odlehčeném hliníkovém provedení a nebo nerezové oceli, u které je možnost i varianty LTE. Na hodinkách už nebude oproti minulé verzi otočná luneta jak ji známe a nahradí ji luneta digitální. Dotyková luneta se tentokrát otáčí přímo na Super AMOLED displeji, u kterého lze navíc volit mezi několika ciferníky.


Hodinky jsou určené také na cvičení, jak už napovídá jejich název. Galaxy Watch Active 2 umí sledovat více než 39 druhů cvičení a sedm z nich umí hodinky aktivovat automaticky (běhání, chůze, jízda na kole, plavání, veslovací trenažér, elptický trenažér a dynamický trénink). Co se týče baterie, větší 44 mm náramek má kapacitu 340 mAh a menší, 40 mm, má kapacitu 247 mAh. Náramek samozřejmě umí monitorovat srdeční frekvence a má elektrokardiogram (EKG), kromě toho podporuje Bluetooth 5.0, má NFC pro bezdrátové placení a verzi LTE nebo Wi-Fi.

Samsung začíná prodávat Galaxy Watch Active 2 ve verzi 40 mm (černá, stříbrná, růžovo-zlatá) za 7 499,- a variantu 44 mm (černá, střírbná, růžovo-zlatá) za 7 999,-. Obě varianty budou dostupné od 13. září. Další 44 mm variantu v nerezové oceli Samsung bude nabízet za 11 999,- a dostupná bude během října.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.