Samsung pracuje na dalších dvou typech ohebného telefonu To se nám ty ohebné hračky rychle rozjíždějí

06.03.2019 13:15 / od Michal Šrajer
/Photos/HONOR_8X_3.jpg
  • Mnoha lidí upřednostňuje vizuálně ohebný telfon od Huawei před Galaxy Fold
  • Proto má Samsung v plánu další ohebný kousek, který bude využívat stejné konstrukce jako Mate X
  • Krom toho může přijít i další telefon s ohybem ve stylu klasických véček

Galaxy Fold nepochybně spoustu lidí zaujal, avšak ne každý je fanouškem jeho typu ohebné konstrukce. Samsung zvolil typ, kdy máme jeden vnější displej a proklamovaný ohebný panel je až druhý vnitřní panel, který je schován. To znamená, že jde o praktičtější způsob, jelikož bude displej schovaný a nikdy se nebude muset pokládat na stůl a podobně. Na oko působivější je ovšem konstrukce Huawei Mate X, kdy je jen jeden ohebný vnější displej, který se ohne na půl. Zde je sice nevýhodou, že telefon si bude pravidelně svůj měkký plastový displej škrábat po povrchu při každém položení, ale to zatím nikomu nevadí.

Naštěstí Samsung očividně myslí i na takové lidi, a tak chystá prý už nyní další dva odlišné typy ohebných telefonů. První z nich by měl přitom být právě podobný typ konstrukce, jaký má nyní Huawei s pouze jedním vnějším displejem. Podle všeho se však pracuje také na ohebném telefonu, který se bude skládat ve stylu véček. Takový telefon by mohl zaujmout hlavně v Asii, kde jsou véčka stále nesmírně populární. Představit by se mohlo alespoň jedno nové ohebné zařízení ještě letos, nebo z kraje přístího roku.

V těchto dalších zařízeních už by se prý mohla objevit i čtečka otisků prstů přímo v displeji, ale s jistotu to nelze potvrdit. V každém případě lze očekávat s jistotou dvě věci. Odhalení bude doprovázet opět pořádná konference a cena bude při nejmenším stejně vysoká jako u Galaxy Fold. Těch 2 tisíce dolarů se stane prozatím pravděpodobně u ohebných zařízeních standardem. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.