Samsung oznámil speciální olympijskou edici Galaxy S20+ V krásné zlaté barevné variantě

19.03.2020 14:50 / od Honza Nuc
foto:  Samsung
  • Jihokorejský Samsung je oficiální partnerem letních Olympijských her 2020, které se mají uskutečnit v japonském Tokiu.
  • Samsung proto vyrobí speciální edici řady Galaxy S20, která bude mít nové barvy a především olympijské logo na zadní straně.

Letní olympijské hry má pořádat Tokio už letos v létě. I přes to, že jejich pořádání je kvůli aktuální situaci s koronavirem ohrožené, Samsung pracuje na speciální edici telefonů s logem Olympijských her. Podle dostupných informací by měly telefon dostat všichni sportovci, jež se her budou účastnit. Novinkou je však, že budou zařízení dostupná i pro všechny ostatní zájemce za cenu 1039 dolarů, tedy zhruba 33 000 korun s DPH. Samsung na speciální edici spolupracuje s japonským operátorem NTT Docomo.

Dostupný bude zatím jen model Galaxy S20+ 5G s 12GB RAM a 128GB vnitřním úložištěm v krásné zlatavé barvě. Telefon má být dostupný na stránkách operátora a první odesílání telefonů k zákazníkům se plánuje už na červen. Pokud tedy bude všechno do té doby v pořádku.

Přece jen, koronavirus ochromil celý svět a samozřejmě i výrobce telefonů. Navíc se celosvětově ruší všechny velké akce, na kterých by se mohlo potkat hodně lidí. Pokud se tedy situace nezmění, je dost možné, že Olympijské hry 2020 se vůbec neuskuteční. Z olympijských telefonů se tak možná stanou jen sběratelské předměty.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.