Samsung omezí dobu používání zdarma stahovatelných témat u svých telefonů Dejte sbohem tmavému režimu zdarma

16.11.2018 15:30 / od Michal Šrajer
Huawei Watch GT 2
  • Již dlouho má Samsung vlastní obchod, kde jsou ke stažení stovky velice populárních témat, které upraví vzhled vašeho telefonu
  • Drtivá většina těchto témat je zdarma, ale ne na dlouho
  • S příchodem Androidu 9 si je bude moct vyzkoušet bez placení jen na 41 dní, pak nastane čas otevřít peněženku

Jestli vlastníte nějaký telefon od Samsung a rádi si jej upravujete různými tématy, tak mám pro vás dnes špatné zprávy. Určitě jste již zvyklí, že si tato témata stahujete většinou zdarma a každých pár týdnů si tak můžete změnit svůj smartphone Galaxy podle svých představ. Dnům témat zdarma však již brzy odzvoní. Nově bude možné každé téma zdarma pouze vyzkoušet na 14 dní a poté už za něj budete muset zaplatit. 

Konkrétně to bude fungovat takto. Stáhnete si nějaké téma zdarma jako doteď, avšak v pozadí započne odpočítávání dvou týdnů. Den před vypršením této lhůty dostanete notifikaci, že platnost tématu zdarma vyprší a poté dostanete stejnou notifikaci i 10 minut před vypršením doby. Až vám konečně dojde čas, tak se telefon automaticky přepne na původní téma.  

Tato nová politika bude nasazena s příchodem Androidu 9.0 Pie někdy koncem roku. Samsung se přitom nechal slyšet, že přistoupil na tyto změny, aby byli lépe oceněni designéři, kteří na každém tématu tvrdě pracují. To je bez sebemenších pochyb chvályhodné rozhodnutí, ale na uživatele bude mít pravděpodobně přesně opačný účinek. Drtivá většina témat v Galaxy obchodu je totiž v současnosti právě zadarmo včetně těch nejpopulárnějších. Uživatelé si na to již zvykli a najednou budou nuceni za vše platit, nebo každé dva týdny měnit témata. Pokud tedy máte telefon od Samsung, tak si ještě na pár posledních měsíců běžte užít tmavé téma a podobně. Brzy bude zpoplatněno. Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.