Samsung nabízí dezinfikaci vašeho zařízení zdarma pomocí UV záření Poměrně dobrý nápad

13.03.2020 14:10 / od Honza Nuc
foto:  Samsung foto:  Samsung
  • Světová zdravotnická organizace (WHO) ve středu vyhlásila kvůli koronaviru pandemii. Nákaza je již ve více než sto zemích a je nakažených přes 120 tisíc lidí.
  • Kvůli tomu celý svět přijímá bezpečnostní opatření a v České republice je dokonce vyhlášený nouzový stav.
  • Důraz se v dnešní době klade především na hygienu a jihokorejský Samsung tak nabízí, že vám zdarma vyčistí mobilní telefon od virů a bakterií.

Chytré telefony máme stále v ruce, přikládáme je k uchu a často je máme klidně i vedle polštáře, když usínáme. Přitom se jedná o zařízení, na které ulpívají nejrůznější bakterie, které na ně přeneseme rukou, případně se na ně dostanou z povrchu, na němž zařízení necháme. V současnosti je hygiena ještě více důležitá, než kdy dřív, a proto se Samsung rozhodl jednat. 

Ve svých Samsung centrech tak výrobce zdarma vyčistí váš chytrý telefon, tablet či sluchátka pomocí UV-C světla, které podle Samsungu zničí 99,9 procent všech bakterií. Služba je dostupná i pro majitele produktů, jež nejsou od Samsungu.

Zařízení vám prozatím vyčistí v centrech v Argentině, Čile, Chorvatsku, Dánsku, Finsku, Japonsku, Malajsii, Novém Zélandu, Norsku, Pákistánu, Peru, Polsku, Rusku, Španělsku, Švédsku, Spojených státech, Ukrajině a Vietnamu. 

Dále bude Samsung rozšiřovat pobočky i v Austrálii, Rakousku, Kanadě, České republice, Francii, Řecku, Hong Kongu, Maďarsku, Indii, Indonésii, Izraeli, Itálii, Jordánsku, Kazachstánu, Litvě, Mexiku, Nizozemsku, Panamě, na Filipínách, Rumunsku, Singapuru, Tchaj-wanu, Thajsku, Spojených arabských emirátech a Velké Británii.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.