Samsung investuje údajně desítky milionů dolarů do tvůrců Pokémon Go ... a chce tak splnit sny fanoušků Harryho Pottera

28.11.2018 12:30 / od Michal Šrajer
JBL PartyBox 300
  • Podle prozatím neověřených zpráv chce Samsung investovat 40 milionů dolarů do herního studia Niantic
  • Chce si tak zajistit v budoucnu několik exkluzivních her čistě pro své smartphony
  • Můžeme se však dočkat také podpory S Penu ve hře Harry Potter: Wizards Unite , kde by sloužil stylus jako hůlka

Hrajete ještě pořád Pokémon Go? Tuto nesmírně populární mobilní hru vydalo v roce 2016 v té době celkem neznámé herní studio Niantic. Ten čas ale letí, co? V současnosti je Niantic díky svému úspěchu velice váženým vývojářem, a tak se nelze divit, že právě toto studio dostalo na starosti hru ze světa další obří značky, a to Harryho Pottera. O této hře přitom nevíme zatím skoro vůbec nic. Známe jen podtitul Wizards Unite a fakt, že půjde opět o hru v rozšířené realitě. Nyní se ovšem objevily zvěsti, že titul bude mít možná i speciální funkce pro majitele telefonů Galaxy. 

Podle všeho investuje nyní Samsung do Nianticu celých 40 milionů dolarů. Prozatím se však neví, co přesně má být výsledkem této finanční infúze. Samsung chce prý vlastní exkluzivní hry čistě pro telefony Galaxy a hodně se prý mluvilo právě o hře ze světa Harryho Potterera. Není však pravděpodobné, že by se stal exkluzivním již oznámený dříve zmíněný titul. Spíše se jedná o jiné hry, nebo si chce Samsung zaručit jen velice zajímavé funkce ve hře Wizards Unity

Niatic údajně odmítal pracovat na nějakých exkluzivních funkcích do hry pro Samsung jen tak zadarmo. Podmínkou měly být právě peníze. A o jakých funkcích je přesně řeč? Inu, Samsung má přeci nespočet uživatelů Galaxy Note 9, který i prezentoval jako ideální stroj pro hry. A Note 9 má velice pokročilý stylus, který vypadá v podstatě jako takové mála hůlka. Už chápete? Ve hře má být možné používat v rozšířené realitě S Pen jako kouzelnickou hůlku, s čímž by se vázaly další funkce. Není to úplně nezbytná vlastnost, ale určitě by se stal Note tím nejlepším telefonem pro každého fanouška Harryho Pottera. Navíc si přiznejme, kdo by nechtěl “skutečně” kouzlit.  


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.